Нашi сайти:
4615 10
Друкувати
Обране

Звільнення працівника, який знаходився на роботі, але не на робочому місці

Управління Держпраці у Хмельницькій області звертає увагу на випадок, коли працівник без дозволу роботодавця виконує певне завдання впродовж свого робочого часу не на своєму робочому місці, а в іншому місці на території підприємства.


У пункті 4 статті 40 Кодексу законів про працю України йдеться саме про відсутність на роботі, а не про відсутність на робочому місці. Наприклад, за наявності автоматизованої пропускної системи на прохідній підприємства можна автоматично зафіксувати прихід/вихід працівника на/з роботу(и) (його прохід на територію підприємства), і дані цієї системи будуть доказом виходу працівника на роботу. Однак, він може й не дійти до свого робочого місця на території підприємства. У такому випадку це буде порушенням трудової дисципліни з боку працівника, за що на нього можна накласти дисциплінарне стягнення відповідно до статті 147 КЗпП. Однак, звільнити за прогул не можна.

Разом з цим зазначене порушення трудової дисципліни не вважатиметься саме «прогулом без поважних причин», за яке працівника можна звільнити за пунктом 4 статті 40 КЗпП. Натомість його можна буде звільнити у встановленому порядку за пунктом 3 статті 40 КЗпП, якщо на такого працівника раніше вже накладалися певні дисциплінарні стягнення.

km.dsp.gov.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (10)
Маша
19.04.2019
А якщо я пішла в казну і мене немає на робочому місці це є приводом до звільнення?
Олег Маша
19.04.2019
Переходьте на СДО і будете менше ходити в Казначейство.
ната Олег
19.04.2019
А якщо електронні реєстри теба надавати в казну в програмі це не "предусмотрено" що робити?
Петро мальдівський Маша
19.04.2019
Відсутність на робочому місці до 3-х годин не вважається прогулом.
Josh:UA Петро мальдівський
19.04.2019
має бути підряд 3 години чи протягом дня?
Ikar Маша
19.04.2019
то Ви були у відрядженні =)
Сергій Маша
19.04.2019
Відповідно закону про державну службу відсутність на роботі більше 3 годин підряд є прогулом. А так ви виконуєте свою роботу.
Енгрібьорд
19.04.2019
Елементарно Ватсон. 1. Пишете доповідну на ім"я начальника, що Вам треба сходити в казну. 2. Реєструєте "входящій" у канцелярії. 3.Начальник наказом по установі та за погодження з профсоюзним органом створює комісію із представників усіх структурних підрозділів установи, яка буде слідкувати, що Ви пішли саме в казну, а не кудись "наліво". 4. Чекаєте поки всі члени комісії будуть на роботі, а не по відпустках, лікарняних тощо 5 .Разом із комісією ідете в казну, попутно роблячи хронометраж робочого часу. 6. здаєте реєстр. 7. Пишете звіт про похід в казну та здаєте його комісії. 8. Комісія складає акт прл похід у казну та затверджує його в начальника установи. 8 . Скануєте наказ начальника, звіт та акт комісії й оприлюднюєте його в Е-даті, Е-звітності, прозоро та на власному вебсайті. 9. Формуєте справу із усіх вищеперечислених документів. 10. Передаєте справу в архів. 11. Profit
Josh:UA Енгрібьорд
19.04.2019
потім приїжджає ревізія, складає акт про те, що звіт та акт комісії було на прозоро опубліковано з порушеннями Законодавства. похід в казну визнає не дійсним, як таке. працівника звільнити за прогул. і штраф 11 тис. грн. зверху заплатити в казну.
Ольга Енгрібьорд
23.04.2019
Ви зробили мій ранок
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі