Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
3303 0
Друкувати
Обране

Бюджетна бухгалтерія / серпень / 2019 / №31

Сьогодні вийшов черговий номер журналу Бюджетна бухгалтерія за серпень 2019 р. № 31, до вашої уваги зміст номеру


Чи нараховувати індексацію, якщо підвищення окладу відбулося не з початку місяця? Нагадаємо, що згідно з п. 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078, будь-яке підвищення посадового окладу приводить до того, що місяць, в якому відбувається таке підвищення, вважається базовим.

Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2020 рік Лист від 29.07.2019 р. № 1133/0/206-19

Календар робочого часу — 2020: що рекомендує Мінсоцполітики Навіщо потрібні норми тривалості робочого часу? А тому, що без них неможливо нарахувати заробітну плату, розрахувати виплати з тимчасової непрацездатності, допомогу по вагітності та пологах і відпускні. А отже, такі дані необхідні в щоденній бухгалтерській роботі.

Щодо включення винагороди, отриманої за участь у роботі виборчої комісії, при обчисленні середньої зарплати для оплати часу відпустки Лист від 26.06.2019 р. № 976/0/206-19

Неоплачуваний «виборчий» період & розрахунок відпускних Услід за виборами Президента України від булися і вибори до Верховної Ради. Деякі працівники підприємств, установ і організацій брали участь у виборчому процесі як члени виборчих комісій.

Електропостачальник підвищив ціну на електроенергію: як діяти замовнику Замовник отримав рахунок за активну електроенергію за липень цього року з новою ціною. При цьому, виходячи з рахунку, електропостачальник підвищив ціну більш ніж на 10 %. Як у такій ситуації вчинити замовнику: продовжувати закуповувати електроенергію за чинним договором чи проводити нові торги? Як впливати на недобросовісного електропостачальника, який погрожує припинити постачання електроенергії замовнику в разі відмови замовника оплачувати рахунок з новими, збільшеними, цінами?

Передача переоцінених ОЗ в межах одного розпорядника На сторінках нашого журналу ми вже розглядали особливості здійснення операції з переоцінки ОЗ, а також розповідали про подальший облік переоцінених об’єктів*. Цього разу до нас звернулись читачі з проханням розповісти детально про відображення в обліку передачі переоцінених ОЗ у межах одного розпорядника (так звана внутрівідомча передача). Тож у цьому матеріалі розглянемо на прикладі саме таку ситуацію.

Чи має право психолог центру СССДМ на надбавку за стаж роботи? До міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 01.03.2018 р. було прийнято працівника на посаду психолога. Він має стаж роботи у центрі СССДМ на посаді фахівця із соціальної роботи з 03.12.2014 р. по 19.02.2018 р. Чи правомірно такому працівнику встановити надбавку за стаж роботи у центрах СССДМ? Якщо так, то за яких умов? Взагалі, яким нормативним документом слід керуватись при встановленні зазначеної надбавки?

Оплата праці методиста центру СССДМ До штату обласного центру соцслужб для сім’ї, дітей та молоді прийнято працівника на посаду методиста. Який тарифний розряд йому встановити? На які надбавки та доплати він має право? Якої тривалості надавати йому щорічну відпустку?

«Оздоровчі» педпрацівникам: розраховуємо з урахуванням підвищення Педпрацівникам гімназії встановлені підвищення посадового окладу, зокрема, за звання, за роботу в гімназії, за керівництво групами продовженого дня, а також на 10 % згідно із постановою КМУ від 11.01.2018 р. № 22. Як правильно розрахувати матеріальну допомогу на оздоровлення: від «чистого» окладу чи від окладу з підвищеннями?

Встановлюємо тарифний розряд інструктору з трудової адаптації терцентру До штату міського територіального центру соціального обслуговування на посаду інструктора з трудової адаптації приймається працівник, який має вищу фахову освіту та досвід роботи на зазначеній посаді більше 2 років. Який тарифний розряд необхідно встановити такому працівнику?

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд