Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.10.22
4843 2
Друкувати
Обране

Як зберегти робоче місце, рятуючись від збройної агресії в період воєнного стану?

Працівник, який внаслідок ведення воєнних дій та пов’язаних з ними обставин вирішив рятуватися, не може бути примушений до звільнення.

Зокрема, працівник може звернутися до роботодавця із заявою щодо надання відпустки без збереження заробітної плати на період воєнного стану для виїзду за кордон або до іншої безпечної місцевості на 90 календарних днів. В такому випадку тривалість відпустки не обмежується 15 календарними днями.

Тривалість відпустки без збереження заробітної плати 90 календарних днів встановлено Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-IX.

Відлік 90 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати розпочинається з дати набуття чинності вказаним Законом, тобто з 19.07.2022 р.

 

Вікторія Капінус - головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Бухгалтер
17.10.2022
А після того як закінчиться термін 90 днів відпустки без збереження, а робітник не повернувся. Які дії работодавця?
Іnnusia79@
17.10.2022
Закінчився термін 90 днів відпустки без збереження, робітник не повернувся і не виходить на зв"язок. Ігнорує всі намагання з ним контактування. Всі види відпусток вже використано. Які дії работодавця?
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі