Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.11.23
1580 0
Друкувати
Обране

Подати до Пенсійного фонду відомості про свою трудову діяльність працівники можуть самостійно

В Україні триває перехід до ведення обліку трудової діяльності в електронній формі. На оцифрування трудових книжок законодавством відведено 5 років, до 10 червня 2026 року.

Відомості про трудову діяльність працівника можуть подавати до Пенсійного фонду України через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) з обов’язковим накладанням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (КЕП), як працівник, так і страхувальник або представник страхувальника, якому делеговані відповідні повноваження.

Крім того, Пенсійним фондом України забезпечені умови для подання застрахованою особою звернення щодо оцифрування паперової трудової книжки через сервісні центри Пенсійного фонду України з можливістю додавання сканкопій документів про стаж. Це особливо актуально для тих, хто ще не встиг придбати КЕП, але бажає своєчасно оцифрувати документи про свою трудову діяльність.

Сервісні центри Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області готові до обслуговування громадян, які звертаються щодо оцифрування паперової трудової книжки та інших документів про стаж (диплом, атестат, військовий квиток, свідоцтво про народження та ін.)

За наявності у реєстрі застрахованих осіб Пенсійного фонду України необхідної інформації про набутий людиною страховий стаж, який визначає право на пенсію, їй зможуть призначити пенсію за віком автоматично – при досягненні пенсійного віку.

ГУ Пенсійного фонду в Чернівецькій області

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі