331 0

Кто должен уплачивать НДФЛ с сумм, перечисленных исполнительной службе?

Податківці в Базі Знань відповіли на питання: хто повинен перерахувати (сплатити) ПДФО з суми заробітної плати, яка перерахована ЮО за рішенням суду на рахунок виконавчої служби для виплати ФО?

Контролери роз'яснили, що перерахувати (сплатити) ПДФО з суми заробітної плати, яка перерахована юридичною особою за рішенням суду на рахунок виконавчої служби для виплати фізичній особі, повинна юридична особа, яка є податковим агентом щодо ПДФО.

Нагадаємо, що згідно з пп. 14.1.180 ПКУ податковий агент щодо ПДФО — юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати ПДФО, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому ст. 18 та р. IV ПКУ.

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)