Бюджетна організація реалізує ОЗ та ТМЦ: як відобразити в податковому обліку?

ДФСУ в Базі знань роз’яснила як в податковому обліку установ та організацій, що утримуються за рахунок бюджету, відображаються операції з реалізації ОЗ та ТМЦ.


Фіскали зазначили, що доходи установ та організацій, що утримуються за рахунок бюджету, від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) є власними надходженнями таких установ і організацій, які звільняються від оподаткування податком на прибуток підприємств.

У випадку реалізації бюджетними установами та організаціями (органами місцевого самоврядування) нерухомого майна, доходи від такої реалізації оподатковуються податком на прибуток на загальних підставах.

Доходи від реалізації нерухомого майна відображаються у рядку 14 частини II Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, за наслідками податкового періоду, в якому відбувся перехід права власності до покупця на придбане майно. У рядку 15 частини II Звіту відображаються витрати, пов'язані з придбанням та поліпшенням такого майна.

 

 

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі