406 0

Чи необхідна печатка на податковій накладній?

30.10.2014 р. набрав чинності Закон від 15.05.2014 р. № 1206-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу», який дозволив суб'єктам господарювання приватного права перейти на добровільне використання печаток. В зв’язку з цим виникає питання: чи повинна юрособа скріплювати податкову звітність печаткою?

Фіскали на це питання відповіли, що одним з обов'язкових реквізитів податкової декларації є, зокрема, підписи посадових осіб платника податку, засвідчені печаткою платника податку (за наявності) (п. 48.3 ПКУ).

Таким чином, підписи посадових осіб юридичної особи у податковій звітності скріплюються печаткою за її наявності у такої юридичної особи.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)