Інформація по темі "" | Публікації по тегу
16.11.20
25733 29
Друкувати
Обране

Депутати хочуть змінити порядок сплати ПДФО — готуйтеся збирати довідки з місця проживання працівників

Законопроектом пропонується зарахування податку на доходи фізичних осіб за місцем податкової адреси фізичних осіб – платників податку


Група народних депутатів зареєструвала проект Закону про внесення змін до ПКУ щодо порядку зарахування податку на доходи фізичних осіб у зв'язку із завершенням реформи децентралізації (№ 4369 від 12.11.2020) та проект Закону про внесення змін до ст. 64 БКУ на аналогічну тему (№ 4370 від 12.11.2020 р.). 

Законопроектом пропонується передбачити:

  • обов'язок фізичних осіб - платників податку інформувати роботодавця про зміну своєї податкової адреси задля коректного зарахування податку на доходи фізичних осіб;
  • зарахування податку на доходи фізичних осіб за податковою адресою фізичних осіб - платників податку.

Так, пропонується внести відповідні зміни до статті 168 ПКУ, за якими податковий агент сплачує (перераховує) податок, утриманий з доходів, нарахованих на користь фізичної особи, що відповідно до БКУ належить до доходів місцевих бюджетів, до місцевого бюджету за місцем податкової адреси фізичної особи - платника податку.

До ст. 64 БКУ планують внести зміни щодо встановлення порядку зарахування ПДФО за місцем податкової адреси фізичних осіб - платників податку.

У разі ухвалення ці Закони наберуть чинності з 01 січня 2022 року.

Джерело:
buh.ligazakon.net

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(29)
Тетяна
16.11.2020
Авторов сего шедевра - в студию! Коллеги, скинемся на киллера?
IV Тетяна
16.11.2020
Зачем? Посадить набрать платежки на выплату зарплаты хотя бы на сто-двести человек. Сам застрелится
Елена Тетяна
16.11.2020
Я в доле!!!!
Лариса
16.11.2020
Наших законодавців потрібно посадити в бухгалтерію хочаб на місяць.
светлана Лариса
17.11.2020
в бухгалтерии нужно работать и головой думать,а они работать не умеют,а голове извините за слово "насрано"
Любовь
16.11.2020
Когда начнут принимать адекватные законы? Это какой-то ужас!!!
Елена
16.11.2020
Просто издеваются над нами!!!! Уже не знают чем достать несчастных бухгалтеровtransparent_pxl.pngЧем больше штрафов будет, тем лучше?
Ольга
16.11.2020
Потом подоходный налог собирать со всего света, чтоб проверить правильность перечисления. А сколько лицевых счетов по всем налоговым, везде стать на учёт!!! Они в своем уме(((((
IV Ольга
16.11.2020
Не подсказывайте. Они об этом еще не думали
Марися IV
16.11.2020
transparent_pxl.pngtransparent_pxl.pngtransparent_pxl.png
Татьяна Е
16.11.2020
Всех этих клоунов надо заставить пройти стажировку бухгалтером на предприятии с численностью хотя-бы в 1000 человек
IV Татьяна Е
16.11.2020
Вот только после такой стажировки еще полгода придется их ошибки исправлять((
Нина
16.11.2020
Остается только надеяться, что до этого не дойдет!!! более глупой идеи и не найти!!!
Оля
16.11.2020
А если пересленец зарегистррованный в ДНР, то что им налог переслять?
Оля
16.11.2020
А вообще человек налоги должен свои сам платить, а не бухгалтер на предприятии. Кто не справляется тот должен тогда нанимать личного бухгалтера
Вадим
16.11.2020
Шановні, заспокойтеся. Кілька років назад подібний законопроект від Литвина уже реєструвався у ВРУ і десь згинув у недрах комітетів.Уже тоді говорили , що суттєвого економічного ефекту дане новшество не принесе , а тільки додаткові витрати через складність адміністрування . Здається мені, що група "нових" депутатів просто знайшли старий законопроект і знову запустили у справу для імітації власної роботи та законотворення.
Оля Вадим
19.11.2020
Щоб нам та імітація, не вилізла боком((
Елена
16.11.2020
Боженька, пошли им хоть немножко ума...
анатолій Елена
16.11.2020
ось він і послав.... немножечко ума....
Инна
16.11.2020
Того , кто это придумал отправить в бухгалтерию на предприятие с численностью наемных работников около 100-300 чел. Он сам застрелится!!!!
Олег
16.11.2020
Подобное уже предлагалось и обсуждалось много раз но по факту никто не будет отбирать часть доходов у крупных городов в пользу провинции. Более того предложенный законопроект -голая идея, без четкого механизма реализации и посчитанным на коленке финансово-экономическим обоснованием.Скорее всего этот проект также потеряется в комитетах или будет возвращен на доработку.
Old Lady
16.11.2020
Дякуємо "Голосу" за цей законопроект.
тарас
17.11.2020
а платіжці в кінці написати як депутати-МАЮ ПРАВО НА ПОМИЛКУ-все відповідальності нульtransparent_pxl.png
Світлана
17.11.2020
Вони ж вводят єдиний рахунокtransparent_pxl.png?
Василь
18.11.2020
Це дуже кориснна спроба для нарощення бюджетів малих міст та селищ. Але дилетанти не зможуть його зробити спрощенним для бухгалтерій. Комп'ютер легко розложить суми ПДФО по кодам селищних бюджетів, але форму платіжок "законодавці" не зможуть зробити легкою для виконання. Крім того великі міста, в яких є робота, та які акумулюють підприємства: не заінтересовані в зменшенні свої доходів..
Ганна
19.11.2020
в такому разі треба зобов'язати людей самолстійно платити за себе ПДФО. Але, при такій системі може статися, що жоден бюджет своїх податків не дочекається....
Енгрібьорд
19.11.2020
Ога. І заразом ввести штрафні санкцію та пеню за несплату для фізосібtransparent_pxl.png
Людмила
20.11.2020
как всегда, все бездарно.
Татьяна
20.11.2020
Бредятинаtransparent_pxl.png
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Доступ до сайту за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн