Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.05.17
4125 0
Друкувати
Обране

ДФС: дохід практикантів оподатковуємо як зарплату

Чи потрібно дохід практикантів прирівнювати до заробітної плати та оподатковувати?

За фактично виконаний учнями обсяг робіт за період виробничого навчання та виробничої практики підприємство нараховує їм заробітну плату згідно з установленими системами оплати праці за нормами (п. 17 Порядку надання робочих місць для проходження учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів виробничого навчання та виробничої практики, затвердженого постановою КМУ від 07.06.1999 № 992).

Такий дохід оподатковують ПДФО та військовим збором на загальних підставах (незалежно від його розміру). Також зарплата студентів (учням) професійних училищ під час виробничої практики є базою нарахування ЄСВ. Причому, якщо її розмір за відпрацьований час не перевищує розміру мінзарплати, суму ЄСВ розраховують як добуток розміру мінімальної зарплати та ставки внеску.

 

Лист ДФСУ від 13.05.17 р. № 168/6/99-99-13-02-03-15/ІПК «Щодо оподаткування доходу у вигляді заробітної плати студентам (учням) профучилищ під час проходження виробничої практики»

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×