Інформація по темі "" | Публікації по тегу
07.09.16
2253 0
Друкувати
Обране

ДФС про оподаткування допомоги, яка виплачується окремим категоріям студентів

Сума доходу у вигляді допомоги, котра нараховується (виплачується) окремим категоріям студентів, включається до складу їх загального місячного (річного) оподатковуваного доходу як інші доходи й обкладається податком на доходи фізичних осіб на загальних підставах.


На це звертає увагу ДФС у листі  від 25.08.2016 р. № 18440/6/99-99-13-02-03-15.

Нагадаємо: учням, студентам і курсантам ВНЗ, які навчалися за державним замовленням і перебувають в академічній відпустці за медичними показаннями відповідно до наказу керівника навчального закладу, у межах коштів, передбачених для виплати стипендій, щомісяця виплачується допомога в розмірі 5% мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії відповідного типу навчального закладу. Тим, що із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також які в період навчання у віці від 18-ти до 23-х років лишилися без батьків, допомога виплачується в розмірі соціальної стипендії, яку вони отримували до початку  академічної відпустки за медичними показаннями (пп. 1 п. 24 Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2004 р. № 882).

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн