373 0

ДФСУ: сільські та міські ради не можуть приймати суми держмита від платників

В Базі знань розміщено відповідь на таке запитання: в які терміни сільська (селищна, міська) рада повинна перерахувати до бюджету суми державного мита, які прийняті від платників по квитанціях, та чи передбачена відповідальність за несвоєчасне перерахування?

Так, згідно із п. 1 розділу II Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Мінфіну від 07.07.2012 р. № 811, в усіх органах, які справляють державне мито, державне мито сплачується митними марками або через фінансові установи шляхом внесення коштів у готівковій формі або їх переказу в безготівковій формі.

Таким чином, Інструкцією № 811 не передбачено прийняття сільськими (селищними, міськими) радами сум державного мита від платників.

Теги: держмито


загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)