Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.08.14
2488 0
Друкувати
Обране

Грошове забезпечення, виплачене військовослужбовцю за час вимушеного прогулу на підставі рішення суду, оподатковується ПДФО

В Базі знань розміщено відповідь на наступне питання: чи підлягає оподаткуванню сума грошового забезпечення, що виплачується військовослужбовцю за час вимушеного прогулу на підставі рішення суду?

Так, відповідно пп. 1.11 п. 1 Інструкції про порядок та умови виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженої наказом Міноборони України від 11.06.2008 р. № 260, військовослужбовці, за винятком тих, які проходять строкову службу, не можуть бути звільнені з військової служби до набуття права на пенсію за вислугою років. При цьому, у разі незаконного звільнення з військової служби, підлягає поновленню на військовій службі на попередній або за його згодою на іншій, не нижчій, ніж попередня, посаді. У разі поновлення на військовій службі (посаді) орган, який прийняв рішення про таке поновлення, одночасно вирішує питання про виплату військовослужбовцю матеріального і грошового забезпечення за час вимушеного прогулу.

В свою чергу Податковий кодекс України не передбачає звільнення від обкладання ПДФО такого грошового забезпечення.

Доходи у вигляді сум грошового забезпечення, що виплачується військовослужбовцю, який поновлений на військовій службі (посаді) на підставі рішення суду за час вимушеного прогулу, включаються до складу загального місячного оподатковуваного доходу платника податку і оподатковуються на загальних підставах за ставкою 15 (17) %.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі