Нашi сайти:

Оприлюднено проект нового переліку медвиробів, що оподатковуються ПДВ за ставкою 7%

На веб-сайті МОЗ оприлюднено проект постанови КМУ «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків».


В основу проекту постанови покладено перелік, що був затверджений постановою КМУ від 23.04.2014 р. № 118 з урахуванням рішення наради стосовно перегляду переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають оподаткуванню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків, яка відбулася 19.06.2014 р.

Додатково з проекту постанови виключено товари дитячого асортименту (соски силіконові на пляшки для годування дітей, різні типи сосок та аналогічні вироби для дітей), оскільки відповідно до пп. 197.1.1 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України постачання продуктів дитячого харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят за переліком, затвердженим КМУ, звільняється від оподаткування ПДВ.

Також з проекту постанови виключено санітарно-гігієнічні вироби, а саме: пелюшки для немовлят, підгузки (підгузники) та інші аналогічні вироби, що використовуються при нетриманні.

 За матеріалами МОЗ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі