Нашi сайти:
580 0
Друкувати
Обране

Підписано закон про вільну економічну зону в Криму: що важливо знати бюджетникам?

Президент України підписав Закон України від 12.08.2014 р. № 1368-VII «Про створення вільної економічної зони «Крим» та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України», який набере чинності з 27.09.2014 р.


Законом створює вільну економічну зону «Крим» (далі — ВЕЗ «Крим»), та врегульовує інші аспекти правових відносин між фізичними і юридичними особами, які знаходяться на тимчасово окупованій території або за її межами.

ВЕЗ «Крим» запроваджується у межах двох адміністративно-територіальних одиниць України: АР Крим та міста Севастополя.

Встановлено, що на території ВЕЗ «Крим»:

не справляються загальнодержавні податки та збори, визначені ст. 9 ПКУ, та збір на обов’язкове державне пенсійне страхування, передбачений Законом України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування»;

— можуть справлятися місцеві податки та збори, визначені ст. 10 ПКУ;

гарантується вільна діяльність профспілок і право на страйк. Профспілка, що поширює свою діяльність на територію ВЕЗ «Крим», може бути створена (її керівні органи розміщені) також за межами території ВЕЗ «Крим»;

діють норми законів України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності» (з урахуванням того, що організація (об’єднання) роботодавців може бути створена (керівні органи розміщені) за межами території ВЕЗ «Крим»), «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі