Платники ЄСВ із зони АТО звільняються від його сплати: підписано Закон!

Платники ЄСВ, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території населених пунктів, де проводилася АТО, звільняються від виконання своїх обов’язків щодо нарахування, сплати та звітування з ЄСВ до закінчення АТО або військового чи надзвичайного стану.


Підставою для такого звільнення є заява платника ЄСВ, яка подається ним до органу доходів і зборів за основним місцем обліку або за місцем його тимчасового проживання у довільній формі не пізніше 30 календарних днів, наступних за днем закінчення АТО.

Відповідальність, штрафні та фінансові санкції, передбачені за невиконання обов’язків платника ЄСВ в період з 14.04.2014 р. до закінчення АТО, до таких платників ЄСВ не застосовуються.

Недоїмка, що виникла у платників ЄСВ, які перебувають на обліку в органах доходів і зборів, розташованих на території, де проводилася АТО, визнається безнадійною та підлягає списанню в порядку, передбаченому ПКУ для списання безнадійного податкового боргу.

Такі зміни передбачені Законом України від 02.09.2014 р. № 1669-VІІ «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції», який набирає чинності 15.10.2014 р.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі