Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.09.14
1597 0
Друкувати
Обране

Податкові проблеми платників Сходу: що говорить ДФСУ

Державна фіскальна служба України спільно з іншими центральними органами виконавчої влади працює над розробкою заходів, які дадуть змогу платникам податків Донецької та Луганської областей уникнути загрози недотримання вимог діючого законодавства, зокрема, при виконанні податкових зобов’язань.

«Ми розуміємо важкі умови, в яких сьогодні доводиться працювати платникам зі Сходу України. Саме тому робимо все від нас залежне для полегшення процесу  звітування та сплати податків. Крім того, платники з територій, які знаходяться у стані збройного конфлікту, тимчасово обслуговуються в інших податкових інспекціях цих областей. Для платників зі Сходу на веб-порталі відомства створено спеціальний банер, в якому міститься корисна інформація, яка  постійно оновлюється», – зазначив директор Інформаційно-комунікаційного департаменту ДФС України Віктор Косарчук під час прес-конференції, яка відбулася 4 вересня в Національній спілці журналістів України.

Окрім того, він зазначив, що відповідно до Податкового кодексу України платники можуть відкласти строк подання декларацій і сплати податків, а у разі потреби – й списати податковий борг як безнадійний. Таке право законодавчо визначено у разі виникнення обставин непереборної сили, до яких, зокрема, належать, загроза війни та терористичні акти.

Протягом всього часу застосування  продовжених граничних строків податківці не будуть застосовувати штрафних санкцій за неподання декларацій.

З детальною інформацією щодо особливостей застосування податкового та митного законодавства, податкових процедур для платників Сходу, роботи податкових інспекцій можна ознайомитися на веб-порталі ДФС України у розділі Головна > БАНЕР > Інформація для Сходу України.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі