Нашi сайти:

Порядок обліку платників ЄСВ — тепер від Мінфіну

Мінфін затвердив новий Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також нове Положення про реєстр страхувальників.


Згідно з новим Порядком,  дані з реєстру страхувальників про взяття/зняття з обліку платників ЄСВ, відомості про клас професійного ризику виробництва, відомості з ЄДР, а також зміни в облікових даних платників ЄСВ, внесені до реєстру страхувальників на підставі цього Порядку, не пізніше наступного робочого дня передаються Пенсійному фонду України та фондам загальнообов'язкового державного соцстрахування в порядку взаємного обміну інформацією.

Встановлено, що після отримання від платника ЄСВ документів, що підтверджують статус бюджетної установи, підприємства та організації всеукраїнських громадських організацій інвалідів, фіскальний орган вносить відповідний запис до реєстру страхувальників.

Відтепер після надходження з ЄДР відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника, пов'язану зі зміною адміністративно-територіальної одиниці, до реєстру страхувальників фіскальним органом вноситься запис про переведення на облік такого платника до фіскального органу, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).

Документи затверджено наказом Мінфіну від 24.11.2014 р. № 1162, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

В свою чергу втратить чинність наказ Міндоходів від 09.09.2013 р. № 458 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників».

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі