Прийнято податкову реформу: тестовий режим електронного адміністрування ПДВ та багато іншого!

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».


На сайті КМУ, Арсеній Яценюк щодо вказаного Закону повідомив, що Уряд погодився на те, щоб зберегти пільговий режим оподаткування для освіти та медицини: «Скажу відверто, що низка послуг в сфері медицини в першу чергу повинні все-таки оподатковуватися податком на додану вартість. Але ви прийняли таке рішення – ми йдемо назустріч», - звернувся він до представників коаліції.

Він наголосив, що відбувалися тривалі дискусії щодо спеціальної процедури адміністрування ПДВ: «Ми пішли на спільний компроміс, який полягає в наступному — передбачити тестовий режим застосування електронної системи адміністрування ПДВ з 1 лютого до 1 липня поточного року. Державна фіскальна служба щомісячно на своємувеб-сайті публікує список боржників та суми боргу по всіх податках всіх суб'єктів підприємницької діяльності. Це норма закону для того, щоби ми бачили конкретно, хто не платить, які суми, по якій податковій зареєстровані такі платники податків».

У законі зберігаються чинні податкові пільги для підприємств громадських організацій інвалідів: «Буду вимагати від Державної фіскальної служби, щоб під назвою громадської організації інвалідів не ховалися ті, хто намагаються уникнути оподаткування. А реальні громадські організації інвалідів залишаються на пільгах».

Закон ухвалено з урахуванням поправок.

Відповідний законопроект зареєстровано за № 1578.

Планується, що відповідний Закон набере чинності з 1 січня 2015 р.

За матеріалами Інформаційного управління Апарату Верховної Ради УкраїниПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі