В Україні готують нову систему сплати податків і зборів

Держказначейство цього року планує впровадити систему сплати податків і зборів через єдиний рахунок, повідомив УНІАН .


Державна казначейська служба України в поточному році планує впровадити систему сплати податків і зборів через єдиний рахунок, з розподілом платежів за окремими рахунками самостійно на базі звітності платника податків.

Про це повідомила журналістам голова Держказначейства Тетяна Слюз.

«Ще один проект, який ми хочемо впровадити, і деякі норми вже виписані в Податковому кодексі, – це сплата податків на єдиний рахунок», - сказала вона.

Слюз пояснила, що система функціонуватиме за аналогією з автоматичним відшкодуванням ПДВ, тобто платникам податків будуть автоматично відкриті рахунки, і Держказначейство на підставі їх звітності зараховуватиме податки в автоматичному режимі.

За її словами, це дасть змогу заощадити час платників податків і уникнути штрафів податкових органів за перерахування податків не на той рахунок.

«Думаю, що з 1 січня 2018 року це працюватиме. Але не за всіма податками: ПДВ залишається тут, акциз – також, і для податку з доходів фізичних осіб це неможливо, плюс єдиний соціальний внесок», - додала Слюз.

Голова Держказначейства також зазначила, що необхідні зміни до Податкового кодексу вже внесено і потрібне лише коригування наказів Міністерства фінансів і Державної фіскальної служби України, а основну базу вже збудовано на підставі електронного реєстру з ПДВ, при цьому витрати на впровадження проекту незначні, а ефект – очевидний.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (7)
злая зая
20.02.2017
Шоб ви всрались і води три дні не було!
ААА злая зая
20.02.2017
Щоб всрались і їди три дні не було!!!!!

Анна злая зая
21.02.2017
Что ж Вы сразу так?)))) На самом деле это хорошая новость, потому что не надо будет переживать, что не на тот счет заплатили, Казначейство само будет перечислять. Теоретически, будет меньше штрафов. Эти законотворцы так достали, что уже любая новость воспринимается вштыки...
Порохобот
20.02.2017
В мутной воде легче рыбку ловить.
оксана
20.02.2017
У нас в стране нет силы, которая этим уродам обьяснит, что они "некомпетентны" НИ В ЧЕМ!?
Катерина
21.02.2017
Тим ХТО не підписав петицію "про встановлення надбавки за вислугу років працівникам бухгалтерських служб" !!! Не розповідає "басні" що отримує на рівні з прибиральниками!!! Так Вам потрібні гроші!!!!! Не втрачаємо час, голосуємо https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
Злой бух
14.03.2017
Тупо берите 20% от совокупного и отстаньте от бухгалтеров. Не даёте жить, ей Богу!
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі