432 0

Відшкодували моральну шкоду працівнику: чи оподатковувати її військовим збором?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань роз’яснили, чи оподатковується військовим збором сума відшкодувань моральної шкоди найманим працівникам у зв'язку з рішенням суду.

Фіскали відповіли, що сума відшкодувань моральної шкоди найманим працівникам у зв'язку з рішенням суду не є об'єктом оподаткування військовим збором.

Нагадаємо, що згідно зі ст. 23 ЦКУ особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав. Моральна шкода — це, зокрема, фізичний біль та страждання, яких фізична особа зазнала у зв'язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, душевні страждання, яких ФО зазнала у зв'язку зі знищенням чи пошкодженням її майна, приниження честі та гідності ФО, а також ділової репутації ФО.

Моральна шкода відшкодовується, зокрема, грішми. Розмір грошового відшкодування моральної шкоди визначається судом. Моральна шкода відшкодовується одноразово, якщо інше не встановлено договором або законом.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)