Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.04.24
5489 2
Друкувати
Обране

Військовий збір: «охрана, отмєна!»

Нещодавно запущений податківцями флешмоб «ви неправильно обчислювали ВЗ з доходів фізосіб починаючи з 03.09.2022» закінчився нічим. І це добра новина. Роз’яснення в Базі знань, які були «знесені» місяць тому та стосувалися бази оподаткування ВЗ, повертають назад. Тож пропонуємо вам пробігтися так званими «новинками».

База оподаткування ВЗ: історія змін

Майже через рік, вчитавшись у положення п.п. 1.4 п. 161 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ, що запрацював у новій редакції ще з 03.09.2022, податківці зробили неочікувані висновки щодо порядку визначення бази оподаткування ВЗ.

На їх думку, із зазначеної дати база оподаткування ВЗ повинна була визначатися за правилами, встановленими у ст. 164 ПКУ для ПДФО-цілей. І це незважаючи на те, що у п.п. 1.4 п. 161 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ йдеться не про базу оподаткування, а про утримання, нараховування та сплату ВЗ з доходів фізосіб. Про це ми писали у статті «Натуральний коефіцієнт для військового збору?» // «Податки & бухоблік», 2024, № 14.

Ексклюзивний матеріал для передплатників сайту
    Платне користування сайту передбачає:
  • доступ до новин, статтей, довідників
  • безлімітні завантаження всіх бланків
  • відсутність реклами
60
грн/
місяць
Вже сплатили? Увійти
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплати праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Світлана
11.04.2024
Доброго дня! НПП "Пирятинський", бюджетна установа код 37673405.Не було коштів на рахунку , не могли передплатити журнал, зараз з‘явилися, чому не знімається за передплату? Дякую
EVGENIY Світлана
11.04.2024
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:(066) 870-10-10
(097) 780-10-10
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×