Військовий збір: законодавці проведуть роботу над помилками

Законодавці планують усунути неузгодженості при стягненні військового збору, зокрема — визначити базу оподаткування та конкретизувати об’єкт оподаткування таким збором.


Так, передбачається встановити, що об’єкт оподаткування військового збору — це доходи з джерелом виплати з України у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат і винагород, у тому числі за цивільно-правовими договорами, які включаються до фонду оплати праці.

Також пропонується звільнити з-під об’єкта оподаткування військового збору будь-які доходи, отримані фізичними особами, які мають податкову адресу на тимчасово окупованій території АР Крим або на території населених пунктів, де проводиться (проводилася) АТО.

Окрім того пропонується визначити базу оподаткування військового збору. Так, передбачається, що базою оподаткування військовим збором буде загальна сума нарахованого доходу, що є об’єктом оподаткування, зменшена на суму ЄСВ.

Такі зміни передбачені в проекті Закону України від 09.09.2014 р. № 5047 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо усунення неузгодженостей при стягненні військового збору».Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі