Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7169 1
Друкувати
Обране

Як отримати письмовий акт звірки розрахунків за податками та ЄСВ?

За письмовою заявою суб’єкта господарювання, щодо якого в контролюючому органі відкрито інтегровані картки платників (ІКП), надається письмовий документ про стан розрахунків цього платника за податками, зборами та ЄСВ у довільній формі. Він видається не пізніше 15 робочих днів з дня отримання заяви, в якій суб’єктом господарювання зазначено платежі і період, щодо яких здійснюється звірка стану розрахунків з бюджетами, а також нараховані і сплачені суми по цих платежах за вказаний період — інформують у ДФС у Чернівецькій області (http://cv.sfs.gov.ua).


 

З метою обліку нарахованих і сплачених сум податків, зборів, митних та інших платежів до бюджетів органами ДФС відкриваються ІКП за кожним платником та кожним видом платежів, які повинні сплачуватися такими платниками.

ІКП містить інформацію про облікові операції та облікові показники, які характеризують стан розрахунків платника податків з бюджетами та цільовими фондами за відповідним видом платежу.

Громадяни України мають право звернутися до органів держвлади, зокрема із заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних та особистих прав і законних інтересів. При цьому звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, — невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(1)
Іра
31.10.2018
А деякі податкові відповідають, що акт звірки нададуть лише після проведення фактичної перевірки платника податків, а воно треба?))
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд