Нашi сайти:

ЄСВ: база нарахування для сумісників

Щодо бази нарахування єдиного внеску на заробітну плату працівника, який виконує на тому ж підприємстві поряд із своєю основною роботою додаткову роботу за іншою професією (посадою)


ДФСУ в листі від 02.06.2015 р. № 11415/6/99-95-42-0216 нагадує про порядок нарахування ЄСВ у випадках суміщення професій (посад) чи виконання додаткової роботи.

Податківці зауважили, що передумовою для суміщення є наявність у штатному розписі вакантної посади. За відсутності вакансії суміщення є неможливим. Керівникам підприємств, установ і організацій, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів, відділів, цехів, служб та їх заступникам доплати за суміщення не встановлюються.

Для працівника, який разом зі своєю основною роботою виконує додаткову роботу за іншою професією (посадою), це є основним місцем роботи. При цьому базою нарахування ЄСВ є нарахований сумарний дохід за місяць.

Також автори листа нагадали, що якщо база нарахування ЄСВ не перевищує розміру мінзарплати, сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінзарплати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), і ставки ЄСВ, установленої для відповідної категорії платника.


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі