ЄСВ на території АТО: як та куди сплачувати?

Фіскали в Базі знань відповіли на питання: чи мають право сплачувати ЄСВ та подавати звітність платники ЄСВ, які перебувають на обліку в контролюючих органах, розташованих на території проведення АТО?


Контролери роз’яснили, що у зв'язку з проведенням АТО на території Донецької і Луганської областей платників податків із деяких територій, які знаходяться в стані збройного конфлікту, тимчасово обслуговуватимуть в інших податкових інспекціях зазначених областей. Інформація щодо простою у деяких податкових інспекціях та зміни місця обслуговування платників податків оновлюється на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/baneryi/informatsiya-dlya-shodu-ukraini).

Враховуючи зазначене вище, платники ЄСВ, які перебувають на обліку в контролюючих органах, розташованих на території проведення АТО, мають право сплачувати податки та збори за місцем перебування на податковому обліку в органі ДФС на бюджетні рахунки, відкриті в органах Держказначейства в розрізі територіально-адміністративних одиниць України.

На сьогодні Держказначейством для платників Донецької області забезпечена можливість сплачувати грошові зобов'язання на рахунки, відкриті в розрізі територіально-адміністративних одиниць Донецької області, з діючими реквізитами.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі