Інформація по темі "" | Публікації по тегу
29.07.20
10211 2
Друкувати
Обране

З 3 серпня зміниться режим операційного дня для сплати податків

До відома органів що контролюють справляння надходжень до бюджетів

Державна казначейська служба України з метою створення сприятливих умов для платників податків, зборів та інших платежів до бюджетів, та у відповідності до «Технологічного регламенту роботи системи електронних платежів Національного банку України» затвердженого Рішенням Правління  Національного банку України від 25.02.2020 №142 (зі змінами), повідомляє, що з 03.08.2020 року учасник системи електронних платежів НБУ Казначейство ЕАП (код банку 899998) буде працювати в режимі 23/7.

Звертаємо увагу, що згідно пункту 1 Рішення правління Національного банку України «Дата банківського дня в системі електронних платежів у робочі дні за п’ятиденного робочого тижня відповідатиме календарній даті, а у вихідні дні, святкові та неробочі дні, визначені законодавством України – календарній даті першого робочого (операційного) дня після них».

Державна казначейська служба України

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
2
Елена
29.07.2020
сидеть дома выходной отпрвлять платежки, чтоб они зачислились в понедельник??? а зачем!!
Тетяна Елена
29.07.2020
затем, что в понедельник наше СДО будет плеваться и посылать нас куда-то, впрочем, как и некоторые наши любимые е-шки... Выходит, что для сохранения собственных нервов transparent_pxl.png
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі