405 0

За яких умов медзаклади, які надають платні послуги, звільняються від сплати земельного податку?

Спеціалісти ДФСУ в Базі знань відповіли на питання: чи звільняються від сплати земельного податку заклади охорони здоров'я та вищі медичні заклади освіти, які утримуються за рахунок коштів бюджету та надають платні послуги, перелік яких затверджено постановою КМУ від 17.09.1996 р. № 1138?

Фіскали роз’яснили, що заклади охорони здоров'я та вищі медичні заклади освіти, які повністю утримуються за рахунок коштів бюджету та отримують кошти від надання платних послуг, перелік яких затверджено постановою № 1138, звільняються від сплати земельного податку за умови, що кошти від таких платних послуг зараховуються до складу кошторисів (на спеціальний рахунок) для утримання таких неприбуткових організацій і використовуються виключно на фінансування видатків такого кошторису.

Також фіскали нагадали, що постановою № 1138, затверджено перелік платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров'я та вищих медичних закладах освіти.

В свою чергу, згідно з п. 157.10 ПКУ доходи закладів і установ освіти, науки, культури, охорони здоров'я, які утримуються за рахунок бюджету, зараховуються до складу кошторисів (на спеціальний рахунок) для утримання таких неприбуткових організацій і використовуються виключно на фінансування видатків такого кошторису (у тому числі фінансування господарської діяльності згідно з їх статутами), розрахованого та затвердженого в порядку, встановленому КМУ.



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)