Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.09.17
6889 23
Друкувати
Обране

Зареєстровано законопроект, яким передбачається сплата ПДФО за місцем проживання фізособи

У Парламенті зареєстровано Проект Закону № 7051 про внесення змін до статті 168 Податкового кодексу України щодо зарахування податку з доходів фізичних осіб.Як зазначається у пояснювальній записці до пректу, на даний час існує ситуація, за якої податок на доходи фізичних осіб сплачується до місцевого бюджету за місцезнаходженням юридичної особи, у якій працює відповідна фізична особа - платник податку. При цьому зазвичай у регіонах України працівники можуть проживати в одному населеному пункті, а працювати на підприємстві, яке знаходиться в іншому населеному пункті. Внаслідок цього виникає ситуація, за якої місцевий бюджет населеного пункту, в якому знаходиться відповідне підприємство, отримує ПДФО всіх його працівників, а місцевий бюджет, за рахунок якого власне надаються послуги фізичній особі, яка проживає у відповідному населеному пункті, не отримує нічого.

Законопроектом пропонується внести ряд змін до ПКУ, якими передбачається, що податковий агент сплачує податок, утриманий з доходів, нарахованих на користь фізичної особи, до місцевого бюджету за місцем її постійного проживання (податкової адреси).

buhgalter911.com

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(23)
Вадим
06.09.2017
Цікаво, а ці мудрагелі подумила про витрати на адміністрування даного податку ? Скільки часу потрібно буде бухгалтеру великого підприємтсва, щоб розкинути цей податок по місцевих бюджетах, як контролювати зміну місця проживання ???
Ося Вадим
11.09.2017
Хто ж про це думає? Здається вже це проходили
Арина
06.09.2017
представляю, прописка у 200 человек со всей Украины, и что бухгалтеру при этом сойти с ума или как .....?
Олег
06.09.2017
Автор Литвин... это ж каким недалеким нужно быть чтобы столько лет проработать спикером и не знать как работает бюджетная система твоей страны
Лена
06.09.2017
Законопроект они придумали, а сам алгоритм его внедрения, чтобы без малейших потерь и неразберих? у нас как всегда приснится кому то, а потом лет 5 вносят изменения, а бухгалтера носятся как ошпаренные.
Литвин ;)
06.09.2017
Зря вы так! Идея отличная, но тут не к прописке, а к фактическому месту жительства нужно привязывать! Вы можете жить в пригороде и ездить на работу в центр, однако ваши дети в садик ходят в пригороде вы гуляете в парке у себя в пригороде, а налог платите в центре города, в итоге в центре города куча бабла на садики и тратуары, а у вас в пригороде ноль! Ведт именно с ПДФО удерживаются садики, парки, тратуары!
є таке діло Литвин ;)
07.09.2017
Пригород, тобто села, возять своїх дітей у садочки в місто за хабарі, а міські діти в прольоті. питання ще буде підійматись.
Тетяна Литвин ;)
06.09.2017
А взагалі, все це дістало... податки плати-не плати, а права тільки на папері. Що в місті, що в селі однаково: в лікарні - дай, в садочку - дай, в школі - дай...
Тетяна Литвин ;)
06.09.2017
Досить спірне твердження. Якщо людина проживає за містом, а працює в місті, діти її ходять до школи в місті, користується медициною та ін. послугами в місті, то чого податки мають йти до селищного бюджету, тільки тому, що будинок за містом? В цьому випадку платиться податок на землю та на нерухомість й вистачить їм.
Литвин Тетяна
06.09.2017
Це ваше твердження дуже спірне накшталт про депутатів! Багато людей живуть за містом а діти в школу ходять в місті??? І тим більше ще й у лікарню в місті!!! Ви не плутайте передмістя з селом!
Вадим Литвин ;)
06.09.2017
Шановний, ви просто марите.Якщо більшість наших депутатів майже постійно проживають за кордоном то виходить і ПДФО з їх зарплат потрібно буде перераховувати у всілякі Лондони та Парижі.
Литвин Вадим
06.09.2017
Це ви марите! Де ви бачили податки які сплачують в інші держави??? :))))))))))) До чого тут взагалі депутати! Їх 450 так що із за купки людей мільйони повинні робити не так??? І якщо ви ви не розумієте про що мова, то ось вам ще приклад!!! Польша!! Там мільйонерів заманюють до себе в села, щоб вони жили в селі, тому що податок він буде платити на території села, хоча і працює в центрі столиці!! Це умовний приклад, звичайно ж там не села! Але суть та сама!!!
Вадим Литвин
06.09.2017
Шановний це був умовний приклад. В цивілізованих країнах податки сплачує громадянин за місцем проживання, а не роботодавець і це спрощує його адмінстрування та контроль за податками. Те що пропонує Литвин просто брєд, що призведе тільки до плутанини і зайвих витрат часу і ресурсів. Ви тільки уявіть, якщо раніше бухгалтер робив 1 платіжку на перерахування ПДФО, то потім їх може бути десятки, сотні , тисячі,залежно від того скільки працівників , відповідно потрібно буде більше працівників в казначействі, податковій для обробки і контролю за цими операціями .Скажіть як контролювати переміщення працівника, яким чином вгадувати про його місця проживання і їх зміну, може заборонити змінювати житло без попередження роботодавця ? Так що нам потрібно не мільйонерів заманювати в село, а міняти сам принцип оподаткування.
Оля Вадим
06.09.2017
Молодець!!! Краще б ви були прем'єром!
Литвин Вадим
06.09.2017
Ну так для цього вводиться податкова адреса! Взагалі то є правда і у вас в словах! Здаюсь! Хай все буде так як є! Ну потім коли на селі нічого не залишиться будемо думати як підіймати! Чи може нічого не роблячи ми бац і станемо цивілізованою країною!! Почекаємо!
Вадим Литвин
06.09.2017
Шановний, а такий приклад . В селі є заводик по переробці яблук та ягід, місцеві там лише різноробочі , а всі фахівці, охорона і інший високооплачуваний персонал приїзжі. Місцеві жителі невдоволені таким сусідством : від заводу сморід,гуркіт , пропадає вода у криницях, але терплять бо в місцевий бюджет йдуть чималі суми ПДФО.А після "геніальної" ідеї Литвина всі ці кошти підуть на чужі території, а місцевим залишиться лише дим . Також врахуйте, що наші мільйонери люблять селитися не по селах, а цілими анклавами , наприклад Конча Заспа, які відповідно будуть отримувати найбільші суми, а бідні села та райони і далі будуть животіти.
Оля
06.09.2017
Плачу ПДФО в !!! 28 !!!! податкових (штат - 700 чоловік), потім в 700 платити? Сдаю 28 звітів 1ДФ + обовяково, треба копії подавати! Цікаво який дурень буде в 700 платити, ну добре в 200 я точно - нє!
Тетяна
06.09.2017
Хай пдфо податкові і розподіляють на місцеві і районні рахунки. Єсв ще придумайте ділиль на село та місто.
злая зая
07.09.2017
А мне уж думалось, что у власть предержащих фантазия закончилась чем бы еще бедных бухгалтеров озадачить! Ан нет - жив, курилка (шоб он здох!)
ОЛЯ
07.09.2017
основним джерелом надхожень до бюдетів невеличких сільських рад є ПДНФО утримане з доходів від оренди паів. Власниками паїв давно вже є діти онуки інші спадкоємці що проживають не тільки в інших областях а і в інших країнах Ото буде розвиватись село, податок на землю ,кажись, також мають платити по місцю проживання орендаря, а всі магнати в основній масі проживають не в селах . Говорю за свій регіон
darunok
08.09.2017
Цікаво, цікаво. Значить, на виплату заробітної плати (2111, 2120) буде виділяти кошти одна місцева рада, а податок надходитиме в інші місцеві ради. Дива та й годі.
Зарина
08.09.2017
Уважаемые! ПДФО, при данном правительстве, уже третий год на село не распределяется! В мой сельский бюджет не поступает ни копейки!!! Все - в район, область и дальше... Ну стимулируют нас так к объединению. А как налоговая "давит" работников сельского совета каждый год за сбор деклараций с населения - мрак!!!
Ілона
20.09.2017
Ідея хороша, це вже питання тягнеться не один рік! Взяти для прикладу банки, з яких майже ніхто по регіонах не платить ПДФО. Великі підприємства, куди люди на роботу в радіусі 100 км з'їжджаються з найближчих районів і сіл, а податок йде в той бюджет на території якого зареєстровано те підприємство. Єдиний мінус, що це все повісили на податкових агентів, правильніше би було самому сплачувати всі податки, але в Україні це не дуже надійно)))))))))) Спробуй потім їх вилови, щоб сплатили)
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн