Змінюємо ознаку платника ЄСВ: «бюджетна установа», «підприємство УТОГ/УТОС», «підприємство громадської організації інвалідів»

ДФСУ роз’яснила питання щодо ознак «бюджетна установа», «підприємство УТОГ/УТОС», «підприємство громадської організації інвалідів» в реєстрі страхувальників ЄСВ.


Фіскали звертають увагу на те, що платнику ЄСВ можливо встановити тільки одну з вищезазначених ознак.

Також фіскали нагадують, що бюджетні установи, підприємства та організації громадських організацій інвалідів, зокрема товариства УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 % загальної чисельності працівників і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 % суми витрат на оплату праці, подають до фіскального органу документи про підтвердження зазначеного статусу.

Після отримання від платника ЄСВ документів, що підтверджують статус бюджетної установи, підприємства та організації всеукраїнських громадських організацій інвалідів, фіскальний орган вносить відповідний запис до реєстру страхувальників. Документи, отримані від платника, долучаються до облікової справи такого платника.

ДФС повідомляє про доопрацювання програмного забезпечення 1С «Податковий блок» в частині зміни вищезазначених ознак в реєстрі страхувальників (Реєстрація ПП / Ведення окремих реєстрів / Реєстр страхувальників / Зміна ознаки «бюджетна установа» або Зміна ознаки «підприємство громадської організації інвалідів» або зміна ознаки «підприємство УТОГ/УТОС»).

Такі роз’яснення надала ДФСУ в листі від 28.10.2014 р. № 8668/7/99-99-11-17.

  

   

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі