Випускники педагогічних спеціальностей отримають адресну грошову допомогу

МОН затвердив Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році.


Порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати випускникам ВНЗ, які у 2013 - 2014 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Допомога буде надаватись випускникам денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у ВНЗ I - IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

ВНЗ повинен інформувати своїх випускників про необхідність подання ними документів для отримання одноразової грошової допомоги,а саме:

— заяви про надання допомоги;

— копії трудової книжки;

— копії договору про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі;

— для випускників, які працевлаштовані в навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» — довідку з навчального закладу, яка підтверджує інформацію про роботу в шкільному підрозділі цього навчального закладу, в якому працює даний працівник.

Такі документи випускникам необхідно надати до 10 жовтня 2014 року.

Допомога буде виплачуватись ВНЗ  до кінця поточного року.

До 15 лютого 2015 року ВНЗ I - IV рівнів акредитації, що виплачували допомогу, повинні відзвітувати перед органом вищого рівня щодо кількості випускників, яким здійснена виплата допомоги у 2014 році, та її обсягів.

Порядок затверджено наказом МОН від 08.09.2014 р. № 1002, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі