Випускники педагогічних спеціальностей отримають адресну грошову допомогу

МОН затвердив Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2014 році.


Порядок визначає механізм надання одноразової адресної грошової допомоги у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати випускникам ВНЗ, які у 2013 - 2014 навчальному році здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах.

Допомога буде надаватись випускникам денної форми навчання, які навчались за державним замовленням у ВНЗ I - IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування.

ВНЗ повинен інформувати своїх випускників про необхідність подання ними документів для отримання одноразової грошової допомоги,а саме:

— заяви про надання допомоги;

— копії трудової книжки;

— копії договору про роботу на посаді педагогічного працівника у загальноосвітньому або професійно-технічному навчальному закладі;

— для випускників, які працевлаштовані в навчально-виховних комплексах «дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» — довідку з навчального закладу, яка підтверджує інформацію про роботу в шкільному підрозділі цього навчального закладу, в якому працює даний працівник.

Такі документи випускникам необхідно надати до 10 жовтня 2014 року.

Допомога буде виплачуватись ВНЗ  до кінця поточного року.

До 15 лютого 2015 року ВНЗ I - IV рівнів акредитації, що виплачували допомогу, повинні відзвітувати перед органом вищого рівня щодо кількості випускників, яким здійснена виплата допомоги у 2014 році, та її обсягів.

Порядок затверджено наказом МОН від 08.09.2014 р. № 1002, який набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі