Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.12.16
12281 34
Друкувати
Обране

На підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери додатково виділено 28 млрд грн, - Павло Розенко

У Державному бюджеті України на 2017 рік на підвищення заробітних плат вчителям, лікарям, працівникам соціальної сфери, культури, спорту тощо додатково виділено 28 мільярдів гривень. Про це на засідання Ради у справах осіб з інвалідністю повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.


На сьогодні, за словами Павла Розенка, понад 28% родин, де один з членів родини працює, знаходяться за межею бідності. «Це - неприпустимо! І Уряд спокійно за цією ситуацією спостерігати не буде. Підвищення з 1 січня мінімальної заробітної плати до 3200 гривень і виділення додаткових 28 млрд грн на підвищення зарплат вчителям, лікарям, працівникам  соцсфери, культури, спорту тощо - це якраз крок до подолання бідності серед працюючих громадян», - наголосив  він.

Павло Розенко також підкреслив, що підвищення мінімальної заробітної плати посилить і соціальний захист працюючих осіб з інвалідністю. «Ми всі розуміємо, що підприємства часто використовують працю людей з інвалідністю і при цьому платять їм мінімальну заробітну плату. З 1 січня 2017 року ця зарплата не може бути меншою за 3200 грн», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Він також висловив переконання, що зростання розміру мінімальної заробітної плати сприятиме детінізації економіки. «Ми повинні зрозуміти, що податки мають сплачувати всі. Не може такого бути, коли 50% працюючих не платять податків, або платять їх не в повному обсязі», - зауважив Павло Розенко, додавши, що підвищення легальної зарплати та детінізація економіки дадуть додатковий ресурс, який буде використаний, насамперед, для підвищення пенсій.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
03.12.21 Розміри ставок заробітної плати працівників освіти станом на 1 грудня 2021 року Розміри ставок заробітної плати (посадових окладів) працівників освіти станом на 1 грудня 2021 року, враховуючи розмір посадового окладу працівника 1 тарифного розряду ЄТС на рівні 2893 грн, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 № 29.
01.12.21 З 1 січня мінімальна зарплата лікарів складе 20 тисяч гривень – Зеленський При цьому середня зарплата лікаря, за словами президента, буде 24 тис. грн.
01.12.21 Протягом року дитині виповнилось 18 років: Чи має право платник податку, який утримує двох чи більше дітей, на застосування ПСП? Головне управління ДПС у Київській області інформує, що платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), на суму податкової соціальної пільги, якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень ( у 2021 р. – 3180,0грн.).
коментарі
(34)
Юлія
26.12.2016
А про бухгалтерів знову ні слова, працюйте шановні колеги, несіть відповідальність, сплачуйте штрафи, які виникли не з вашої вини та кріпіться, бо бухгалтер, то така людина, яка нікому не потрібна!
Вадим Юлія
26.12.2016
Бухгалтер не тільки дуже потрібна, а навіть ключова фігура у бюджетній установі, бо має більше обов"язків і відповідальності ніж керівник .Тільки розуміння цього до начальства приходить лише тоді , коли старий бухгалтер звільнився , а молоді преденденти на посаду тікають тільки почувши про розмір з/п та обсяг роботи.
Віка
26.12.2016
Держава та керівництво зовсім нізащо мають бухгалтерів. За таку зарплату ми зідаємо собі здоров"я, а роботи з кожним днем стає все більше. Що організація варта без бухгалтера?
Zaika
26.12.2016
Я звичайно розумію, що це бухгалтерський сайт. Але почитавши ці коменти, складається враження, що ви забуваєте на мить про те, що ваша робота, хоч і важлива для огрганізації, але все ж таки другорядна і має бути підпорядкована її основним функціям. Перечитайте положення/статути і ви в них не знайдете, що установа створювалася для ведення бухобліку.
Вика Zaika
28.12.2016
Ви в даний час хоч знаєте чим займається бухгалтер і яка в нього відповідальність не менша за керівників і перед тим як таке писати-задемайтесь.
Бухгалтер Zaika
27.12.2016
Дайте вгадаю, ви вчитель і дуже образились, що бухгалтери хочуть підвищення заробітної плати?) Далі ваш пост був відкритим плювком, про те що бухгалтера - обслуговуючий персонал? Схоже на рівень сучасного "інтелегентного" вчителя)
Олена Zaika
26.12.2016
Таке відчуття, ніби Ви людина з вулиці, і випадково потрапили на сайт. Жодна організація не протримається без бухгалтера і дня
Олег Олена
27.12.2016
Звичайний троль
Zaika Олена
26.12.2016
Не перебільшуйте. Такі самі слова про неможливість роботи організації скаже і кадровик, і канцелярія, і секретар, і прибиральниця, і компютерник, і електрик. Так, можливо і не в переддень зарплати, але за тиждень-другий.
Оксана Zaika
27.12.2016
так,так можливо ви і праві,але коли сільський голова іде у відпустку секретар без проблем виконує його обвязки і навпаки і так усі інші...а коли в мене (головний бухгалтер сільської ради) температура 39 мені кажуть, ти ж тримайся тобі завтра бюджет захищати,а потім ,ти ж тримайся у тебе ж річний звіт, і далі, ти ж гляди щоб кредиторки не було по зарплаті і так щодня,щогодини, щохвилини....і три роки моя відпустка тільки на бумазі .... а тому що в селі з тисячею населення чомусь один бухгалтер з вищою освітою і бажаючих працювати в сільській раді бухгалтером на ті мізерні копійки і з відповідальністю на тисячі черга не стоїть....
Л. Оксана
19.02.2017
Я з Вами згідна на всі 1000%, а то й більше відсотків, я в сільській раді працюю бухгалтером з тисячею населення вже з 2001 року забула вообще, що це таке відпустка. Від "легкої і прекрасної" роботи із здоров’ям так це просто мраки (особливо з головними болями і шумами в вухах ("поїзда кожен день гудуть") - без утрінньої процидури та і вообще без ліків аж ніяк. Зразу працювала, держалась за роботу і тягласяся (крім роботи хозяйства куча була - корови, кури, бики і т.д.), щоб дитя виросло і вивчити (теперішній наш прем’єр-міністр говорить, що українські дипломи-це туалетний папір і зразу виникає питання , а не дорого то коштує в України туалетний папір).Тепер треба працювати, щоб хоть як небудь собі здоров’я підтримувати.... От так то наше бухгалтерське життя. Люди зараз одне одному не вірять поки на собі не ощутять , так що на таких як Zaika немає чого ображатись , бо видать людина ніколи не була задіяна в бухгалтерському аду як ми і не одівав наших тапочок , а тому і заздрість .......... так в чому проблема Zaika - вперед і з піснею .............
Люба Оксана
27.12.2016
Любая кухарка может управлять государством ............... Потрібно буде Реві підказати, кого призначити виконоючим обовязки міністра соцполітики на новорічні свята.
Вадим Zaika
27.12.2016
Заікчику, ви не повірите, але я одночасно і кадровик, і юрист, і оператор ЕОМ , бо робота є , а штату немає. А ще майже щомісяця доводиться спілкуватися з різномастними ревізорами, які також виконують свою дуже важливу роботу і шукають найменшу зачіпку для штрафу.
Толік Zaika
26.12.2016
Тоді самі собі нараховуйте зарплату, складайте звіти по ЄСВ на себе для майбутньої вашої пенсії, робіть фін.звітність на Свята та 2 місяці спілкуйтеся із "доброзичливими" крушниками та доказуйте їм шо ви не "страус"!
Zaika Толік
26.12.2016
А Ви собі самі сійте пшеницю, долядайте, збирайте, меліть муку, печіть хліб. І не забудьте завести курей для яець та викопати криницю для води. Вчіть своїх дітей зі всіх предметів Цей перелік можна продовжувати безкінечно.... Я лиш про те, що кожна проффесія важлива і повина достойно оплачуватися. А тут робити з себе "белую кость".
Natalia Zaika
27.12.2016
до чого тут це? ніхто тут не зменшує важливості професій, питання у недоціненні відносно відповідальності праці горбатих бухгалтерів, Вас за недопечений хліб чи за дитину, що не усвоїла матеріал, можуть оштрафувати у 10-кратному розмірі вашого доходу? а бухгалтера можуть! І це якби стосувалось прямих обов'язків то не було би так обідно бо штрафи луплять і за всякі ліві прозоро-єдата-дата, якими мають займатися інші спеціалісти, але за відсутністю таких у більшості бюджетих установ, все вішають на бухгалтера на якому облік, виконання бюджету, податки, соцстрахи, казначейство і постійні гори щоденних запитів від різних моніторингових відділів. Шкода, що не можу вам скинути свою роздруківку з переліком і розмірами штрафів - це така собі мотивуюча картинка, щоб нічого не забути і все успіти)))
josh.ua Zaika
26.12.2016
це ви Павло Розенко?
Елена
26.12.2016
А что говорить за работников кадровых служб? Оклад по 6 разряду тарифной сетки... а работы не меньше чем у бухгалтера
Марина
27.12.2016
А что говорить про работников научно-исследовательских институтов, которые получают по 1 тарифному разряду, как выживать?
Наталія
27.12.2016
Скажіть як довести фінуправлінню та КРУ яка кількість бухгалтерів повинна бути якщо ми досі керуємось такими документами?: Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров'я і культури та при центральних районних і міських лікарнях від 17 травня 1979 р. N 255 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/255-79-%D0%BF Питання пану Розенко!!!!
Наталі
27.12.2016
Знаєте ,що я Вам скажу Толік-Заіка , в школі навчати дітей важко не сперечаюсь,проте діти ідуть в перший клас і вже вміють читати ,рахувати, писати, про що не скажеш в коледжах , університетах, там вчаться дорослі люди, які самостійно вивчають теми...і я думаю бухгалтер може провести пару,взяти літературу і прочитити, а ось викладач нарахувати зарплату, зробити різні бухгалтерські розрахунки і т.д.і т.п. дзусь,так само кадри правильно табеля не зроблять без бухгалтерії,а відповідальність в бухгалтерів яка....що не скажеш про педагогів, прибиральниць, кадровиків,про це можна говорити до безкінечності
Zaika Наталі
27.12.2016
Продовжу говорити до біскенечності..... тільки не так спрощено. Ляжте на операцію, але не до лікаря-хірурга, а до бухгалтера, який за вашими словами може з легкістю замінити будь-кого. Або наберіть бухгалтерів замість ядернеків-фізиків на АЕС. Чи нехай замість юриста-адвоката вашу дитину в суді захищає бухгалтер. Хоча ні, цьогорічними змінами до Конституції правову допомогу може надавти лише професійний юрист. Це ж теж бюджетні організації? Кожен має робити свою роботу за достойну винагороду, а не випячуючи свої унікальні "суперздібності".
12345 Zaika
28.12.2016
"Ляжте на операцію, але не до лікаря-хірурга," а вы сначала не заплатите врачу и посмотрите дадут ли вам вообще лечь!!! А бухгалтер на ВСЕ и ВСЕХ вопросы отвечает за зарплату, и отчеты делает в свои выходные, отпускные, праздничные не за двойную оплату!
Бухгалтер Zaika
28.12.2016
Так бухгалтера і не кажуть, що можуть бути хірургами. Саму малість просять - оцінити їхню роботу,а не давати заробітну плату, рівну зп прибиральниці. Ви ж тут корчете з себе розумного, то розкажіть про штрафи, які платять бухгалтера, про відповідальність. Але ж ні, як ж це бухгалтер отримає на 500 грн менше вчителя, чи так само - вчитель же "наших діточок" навчає. ( а зошити, зошити як перевіряє) Тфу
Zaika Бухгалтер
28.12.2016
Вы чомусь вибірково читаєте мої пости. Подивіть, наприклад, мій пост нижще про складність і недооціненість роботи бухгалтерів. І я зовсім не вчитель, а держслубовець з 20-ти річним стажем.
Бухгалтер Zaika
28.12.2016
Добре, скажіть одне. Ви, наприклад, спеціаліст якогось відділу- державний службовець. виконуєте основні функції Вашої установи. І є такий самий державний службовець, але бухгалтер, який обслуговує дану установу. На Вашу думку, як має різнитись заробітна плата?
Zaika Бухгалтер
28.12.2016
Я не завжди виконував основну функції і не завжди був спеціалістом. Щодо того, чи має бути різниця у зарплаті, узагальнено сказати важко. Це те саме, що порівнювати зарплати бухгалтерів у великій та малочисельній установі. І навіть в одній конторі люди на однакових посадах роблять різну за складністю та обсягом роботу, а зарплата однакова.
Олександр
27.12.2016
Люди, та уряду нас...ать на вчителів, і бухгалтерів, і держслужбовців, і лікарів. Просто вчителів дуже багато, як і медиків, і вони мають право страйкувать. А скоро вибори - це єдина причина в піднятті зарплат.
Олена
27.12.2016
Як буде з з/п в органах місцевого самоврядування: оклад 3200 і у сільського голови, і у прибиральника однаковий?
Тетяна Олена
27.12.2016
Шановна Олена, для органів місцевого самоврядування з 1 січня не міняється НІЧОГО. Оклади які були - такими й залишуться. Тільки у кого сумарна нарахована зарплата буде менше 3200, тому ви будете доплачувати окремою графою до 3200 грн. Якщо звісно 29 січня не приймуть якусь постанову про підвищення зарплати з 1 січня 2017 року.
Zaika
27.12.2016
Насправді, я не писав, що бухгалтерам легко і їх працю не потрібно достойно винагороджувати. Але мене коробить, коли люди однієї професії вважають, що лише їх робота є надважливою для органіції. Хоча повторюсь, така робота не є профільною для оганізації (за виключенням МінфінуМінекономіки). І так, я не дуже а захваті, коли Уряд маніпулючи поняттям мінзарплати, однією рукою підвищує її до 3200, а іншою збільшує складники цієї мінзарплати. Я також не в захваті, коли кажуть про підвищення зарплат бюджетникам, але в поняття бюджетник включають лише педмедпрацівників. Ще я не задоволений, що після підняття мінзарплати, квалівіковані працівники будуть отримувати однакову зарплату із некваліфікованиминизькокваліфікованими працівниками.
Елена Гатченко Zaika
27.12.2016
В первом сообщении вы верно заметили, что сайт бухгалтерский, поэтому мы среди своих и обсуждаем прелести работы бухгалтера. Но когда несколько раз была возможность подписать петицию о выплате надбавки за выслугу лет бухгалтерам, почему-то голосов всегда набиралось мало... Невозможно выделить самую важную профессию, вот например в моем городе 3 месяца не выплачивают зарплату работникам городского района электрических сетей, увольняются целые бригады электриков, в случае какой аварии без света будем сидеть долго и нудно...Давайте не будем ссориться, каждый имеет право на свое мнение. Я когда работала в казначействе в отделе расходов местного бюджета, думала что там стоит клиентам зарегистрировать зарплату, а теперь работая расчетчиком, понимаю как была не права. Всем успехов в работе и БОЛЬШОЙ ЗАРПЛАТЫ!!!
Наталі
28.12.2016
Заіка ми в даний час говоримо за педагогів, а не за лікарів , і не про ядерників-фізиків -це вже інша тема, і навевне ваш бухгалтер вас постіно пропускає в нарахуванні заробітної плати раз ви так котите бочку на них....
Інна
02.03.2017
Вчитель із 20-річним стажем та повним навантаженням з усіма надбавками і доплатами має зарплату 14000,00 грн, а бухгалтер з таким же стажем 4368,00!!! Якщо вчитель працює більш ніж на 18 годин-йому це оплачується,а бухгалтер нехай сутками сидить-всерівно одна зарплата!!! Ні тобі на бухгалтера - методиста не може атестуватись, ні надбавки за престижність немає,а ні надбавки за вислугу років! А як би було справедливо за перевірку докуменітв вручну мати надбавку, або за якесь звання, або за ще якусь додаткову роботу))))))))))
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.