Інформація по темі "" | Публікації по тегу
26.12.16
12121 34
Друкувати
Обране

На підвищення зарплат працівникам бюджетної сфери додатково виділено 28 млрд грн, - Павло Розенко

У Державному бюджеті України на 2017 рік на підвищення заробітних плат вчителям, лікарям, працівникам соціальної сфери, культури, спорту тощо додатково виділено 28 мільярдів гривень. Про це на засідання Ради у справах осіб з інвалідністю повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.


На сьогодні, за словами Павла Розенка, понад 28% родин, де один з членів родини працює, знаходяться за межею бідності. «Це - неприпустимо! І Уряд спокійно за цією ситуацією спостерігати не буде. Підвищення з 1 січня мінімальної заробітної плати до 3200 гривень і виділення додаткових 28 млрд грн на підвищення зарплат вчителям, лікарям, працівникам  соцсфери, культури, спорту тощо - це якраз крок до подолання бідності серед працюючих громадян», - наголосив  він.

Павло Розенко також підкреслив, що підвищення мінімальної заробітної плати посилить і соціальний захист працюючих осіб з інвалідністю. «Ми всі розуміємо, що підприємства часто використовують працю людей з інвалідністю і при цьому платять їм мінімальну заробітну плату. З 1 січня 2017 року ця зарплата не може бути меншою за 3200 грн», - підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

Він також висловив переконання, що зростання розміру мінімальної заробітної плати сприятиме детінізації економіки. «Ми повинні зрозуміти, що податки мають сплачувати всі. Не може такого бути, коли 50% працюючих не платять податків, або платять їх не в повному обсязі», - зауважив Павло Розенко, додавши, що підвищення легальної зарплати та детінізація економіки дадуть додатковий ресурс, який буде використаний, насамперед, для підвищення пенсій.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(34)
Юлія
26.12.2016
А про бухгалтерів знову ні слова, працюйте шановні колеги, несіть відповідальність, сплачуйте штрафи, які виникли не з вашої вини та кріпіться, бо бухгалтер, то така людина, яка нікому не потрібна!
Вадим Юлія
26.12.2016
Бухгалтер не тільки дуже потрібна, а навіть ключова фігура у бюджетній установі, бо має більше обов"язків і відповідальності ніж керівник .Тільки розуміння цього до начальства приходить лише тоді , коли старий бухгалтер звільнився , а молоді преденденти на посаду тікають тільки почувши про розмір з/п та обсяг роботи.
Віка
26.12.2016
Держава та керівництво зовсім нізащо мають бухгалтерів. За таку зарплату ми зідаємо собі здоров"я, а роботи з кожним днем стає все більше. Що організація варта без бухгалтера?
Zaika
26.12.2016
Я звичайно розумію, що це бухгалтерський сайт. Але почитавши ці коменти, складається враження, що ви забуваєте на мить про те, що ваша робота, хоч і важлива для огрганізації, але все ж таки другорядна і має бути підпорядкована її основним функціям. Перечитайте положення/статути і ви в них не знайдете, що установа створювалася для ведення бухобліку.
josh.ua Zaika
26.12.2016
це ви Павло Розенко?
Толік Zaika
26.12.2016
Тоді самі собі нараховуйте зарплату, складайте звіти по ЄСВ на себе для майбутньої вашої пенсії, робіть фін.звітність на Свята та 2 місяці спілкуйтеся із "доброзичливими" крушниками та доказуйте їм шо ви не "страус"!
Zaika Толік
26.12.2016
А Ви собі самі сійте пшеницю, долядайте, збирайте, меліть муку, печіть хліб. І не забудьте завести курей для яець та викопати криницю для води. Вчіть своїх дітей зі всіх предметів Цей перелік можна продовжувати безкінечно.... Я лиш про те, що кожна проффесія важлива і повина достойно оплачуватися. А тут робити з себе "белую кость".
Natalia Zaika
27.12.2016
до чого тут це? ніхто тут не зменшує важливості професій, питання у недоціненні відносно відповідальності праці горбатих бухгалтерів, Вас за недопечений хліб чи за дитину, що не усвоїла матеріал, можуть оштрафувати у 10-кратному розмірі вашого доходу? а бухгалтера можуть! І це якби стосувалось прямих обов'язків то не було би так обідно бо штрафи луплять і за всякі ліві прозоро-єдата-дата, якими мають займатися інші спеціалісти, але за відсутністю таких у більшості бюджетих установ, все вішають на бухгалтера на якому облік, виконання бюджету, податки, соцстрахи, казначейство і постійні гори щоденних запитів від різних моніторингових відділів. Шкода, що не можу вам скинути свою роздруківку з переліком і розмірами штрафів - це така собі мотивуюча картинка, щоб нічого не забути і все успіти)))
Олена Zaika
26.12.2016
Таке відчуття, ніби Ви людина з вулиці, і випадково потрапили на сайт. Жодна організація не протримається без бухгалтера і дня
Zaika Олена
26.12.2016
Не перебільшуйте. Такі самі слова про неможливість роботи організації скаже і кадровик, і канцелярія, і секретар, і прибиральниця, і компютерник, і електрик. Так, можливо і не в переддень зарплати, але за тиждень-другий.
Вадим Zaika
27.12.2016
Заікчику, ви не повірите, але я одночасно і кадровик, і юрист, і оператор ЕОМ , бо робота є , а штату немає. А ще майже щомісяця доводиться спілкуватися з різномастними ревізорами, які також виконують свою дуже важливу роботу і шукають найменшу зачіпку для штрафу.
Оксана Zaika
27.12.2016
так,так можливо ви і праві,але коли сільський голова іде у відпустку секретар без проблем виконує його обвязки і навпаки і так усі інші...а коли в мене (головний бухгалтер сільської ради) температура 39 мені кажуть, ти ж тримайся тобі завтра бюджет захищати,а потім ,ти ж тримайся у тебе ж річний звіт, і далі, ти ж гляди щоб кредиторки не було по зарплаті і так щодня,щогодини, щохвилини....і три роки моя відпустка тільки на бумазі .... а тому що в селі з тисячею населення чомусь один бухгалтер з вищою освітою і бажаючих працювати в сільській раді бухгалтером на ті мізерні копійки і з відповідальністю на тисячі черга не стоїть....
Люба Оксана
27.12.2016
Любая кухарка может управлять государством ............... Потрібно буде Реві підказати, кого призначити виконоючим обовязки міністра соцполітики на новорічні свята.
Л. Оксана
19.02.2017
Я з Вами згідна на всі 1000%, а то й більше відсотків, я в сільській раді працюю бухгалтером з тисячею населення вже з 2001 року забула вообще, що це таке відпустка. Від "легкої і прекрасної" роботи із здоров’ям так це просто мраки (особливо з головними болями і шумами в вухах ("поїзда кожен день гудуть") - без утрінньої процидури та і вообще без ліків аж ніяк. Зразу працювала, держалась за роботу і тягласяся (крім роботи хозяйства куча була - корови, кури, бики і т.д.), щоб дитя виросло і вивчити (теперішній наш прем’єр-міністр говорить, що українські дипломи-це туалетний папір і зразу виникає питання , а не дорого то коштує в України туалетний папір).Тепер треба працювати, щоб хоть як небудь собі здоров’я підтримувати.... От так то наше бухгалтерське життя. Люди зараз одне одному не вірять поки на собі не ощутять , так що на таких як Zaika немає чого ображатись , бо видать людина ніколи не була задіяна в бухгалтерському аду як ми і не одівав наших тапочок , а тому і заздрість .......... так в чому проблема Zaika - вперед і з піснею .............
Олег Олена
27.12.2016
Звичайний троль
Бухгалтер Zaika
27.12.2016
Дайте вгадаю, ви вчитель і дуже образились, що бухгалтери хочуть підвищення заробітної плати?) Далі ваш пост був відкритим плювком, про те що бухгалтера - обслуговуючий персонал?
Схоже на рівень сучасного "інтелегентного" вчителя)
Вика Zaika
28.12.2016
Ви в даний час хоч знаєте чим займається бухгалтер і яка в нього відповідальність не менша за керівників і перед тим як таке писати-задемайтесь.
Елена
26.12.2016
А что говорить за работников кадровых служб? Оклад по 6 разряду тарифной сетки... а работы не меньше чем у бухгалтера
Марина
27.12.2016
А что говорить про работников научно-исследовательских институтов, которые получают по 1 тарифному разряду, как выживать?
Наталія
27.12.2016
Скажіть як довести фінуправлінню та КРУ яка кількість бухгалтерів повинна бути якщо ми досі керуємось такими документами?: Про типові штати централізованих бухгалтерій при обласних, міських та районних відділах (управліннях) народної освіти, охорони здоров'я і культури та при центральних районних і міських лікарнях від 17 травня 1979 р. N 255 http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/255-79-%D0%BF
Питання пану Розенко!!!!
Наталі
27.12.2016
Знаєте ,що я Вам скажу Толік-Заіка , в школі навчати дітей важко не сперечаюсь,проте діти ідуть в перший клас і вже вміють читати ,рахувати, писати, про що не скажеш в коледжах , університетах, там вчаться дорослі люди, які самостійно вивчають теми...і я думаю бухгалтер може провести пару,взяти літературу і прочитити, а ось викладач нарахувати зарплату, зробити різні бухгалтерські розрахунки і т.д.і т.п. дзусь,так само кадри правильно табеля не зроблять без бухгалтерії,а відповідальність в бухгалтерів яка....що не скажеш про педагогів, прибиральниць, кадровиків,про це можна говорити до безкінечності
Zaika Наталі
27.12.2016
Продовжу говорити до біскенечності..... тільки не так спрощено. Ляжте на операцію, але не до лікаря-хірурга, а до бухгалтера, який за вашими словами може з легкістю замінити будь-кого. Або наберіть бухгалтерів замість ядернеків-фізиків на АЕС. Чи нехай замість юриста-адвоката вашу дитину в суді захищає бухгалтер. Хоча ні, цьогорічними змінами до Конституції правову допомогу може надавти лише професійний юрист. Це ж теж бюджетні організації? Кожен має робити свою роботу за достойну винагороду, а не випячуючи свої унікальні "суперздібності".
Бухгалтер Zaika
28.12.2016
Так бухгалтера і не кажуть, що можуть бути хірургами. Саму малість просять - оцінити їхню роботу,а не давати заробітну плату, рівну зп прибиральниці. Ви ж тут корчете з себе розумного, то розкажіть про штрафи, які платять бухгалтера, про відповідальність.
Але ж ні, як ж це бухгалтер отримає на 500 грн менше вчителя, чи так само - вчитель же "наших діточок" навчає. ( а зошити, зошити як перевіряє) Тфу
Zaika Бухгалтер
28.12.2016
Вы чомусь вибірково читаєте мої пости. Подивіть, наприклад, мій пост нижще про складність і недооціненість роботи бухгалтерів. І я зовсім не вчитель, а держслубовець з 20-ти річним стажем.
Бухгалтер Zaika
28.12.2016
Добре, скажіть одне. Ви, наприклад, спеціаліст якогось відділу- державний службовець. виконуєте основні функції Вашої установи. І є такий самий державний службовець, але бухгалтер, який обслуговує дану установу. На Вашу думку, як має різнитись заробітна плата?
Zaika Бухгалтер
28.12.2016
Я не завжди виконував основну функції і не завжди був спеціалістом. Щодо того, чи має бути різниця у зарплаті, узагальнено сказати важко. Це те саме, що порівнювати зарплати бухгалтерів у великій та малочисельній установі. І навіть в одній конторі люди на однакових посадах роблять різну за складністю та обсягом роботу, а зарплата однакова.
12345 Zaika
28.12.2016
"Ляжте на операцію, але не до лікаря-хірурга," а вы сначала не заплатите врачу и посмотрите дадут ли вам вообще лечь!!! А бухгалтер на ВСЕ и ВСЕХ вопросы отвечает за зарплату, и отчеты делает в свои выходные, отпускные, праздничные не за двойную оплату!

Олександр
27.12.2016
Люди, та уряду нас...ать на вчителів, і бухгалтерів, і держслужбовців, і лікарів. Просто вчителів дуже багато, як і медиків, і вони мають право страйкувать. А скоро вибори - це єдина причина в піднятті зарплат.
Олена
27.12.2016
Як буде з з/п в органах місцевого самоврядування: оклад 3200 і у сільського голови, і у прибиральника однаковий?
Тетяна Олена
27.12.2016
Шановна Олена, для органів місцевого самоврядування з 1 січня не міняється НІЧОГО. Оклади які були - такими й залишуться. Тільки у кого сумарна нарахована зарплата буде менше 3200, тому ви будете доплачувати окремою графою до 3200 грн. Якщо звісно 29 січня не приймуть якусь постанову про підвищення зарплати з 1 січня 2017 року.
Zaika
27.12.2016
Насправді, я не писав, що бухгалтерам легко і їх працю не потрібно достойно винагороджувати. Але мене коробить, коли люди однієї професії вважають, що лише їх робота є надважливою для органіції. Хоча повторюсь, така робота не є профільною для оганізації (за виключенням МінфінуМінекономіки). І так, я не дуже а захваті, коли Уряд маніпулючи поняттям мінзарплати, однією рукою підвищує її до 3200, а іншою збільшує складники цієї мінзарплати. Я також не в захваті, коли кажуть про підвищення зарплат бюджетникам, але в поняття бюджетник включають лише педмедпрацівників. Ще я не задоволений, що після підняття мінзарплати, квалівіковані працівники будуть отримувати однакову зарплату із некваліфікованиминизькокваліфікованими працівниками.
Елена Гатченко Zaika
27.12.2016
В первом сообщении вы верно заметили, что сайт бухгалтерский, поэтому мы среди своих и обсуждаем прелести работы бухгалтера. Но когда несколько раз была возможность подписать петицию о выплате надбавки за выслугу лет бухгалтерам, почему-то голосов всегда набиралось мало... Невозможно выделить самую важную профессию, вот например в моем городе 3 месяца не выплачивают зарплату работникам городского района электрических сетей, увольняются целые бригады электриков, в случае какой аварии без света будем сидеть долго и нудно...Давайте не будем ссориться, каждый имеет право на свое мнение. Я когда работала в казначействе в отделе расходов местного бюджета, думала что там стоит клиентам зарегистрировать зарплату, а теперь работая расчетчиком, понимаю как была не права. Всем успехов в работе и БОЛЬШОЙ ЗАРПЛАТЫ!!!
Наталі
28.12.2016
Заіка ми в даний час говоримо за педагогів, а не за лікарів , і не про ядерників-фізиків -це вже інша тема, і навевне ваш бухгалтер вас постіно пропускає в нарахуванні заробітної плати раз ви так котите бочку на них....
Інна
02.03.2017
Вчитель із 20-річним стажем та повним навантаженням з усіма надбавками і доплатами має зарплату 14000,00 грн, а бухгалтер з таким же стажем 4368,00!!! Якщо вчитель працює більш ніж на 18 годин-йому це оплачується,а бухгалтер нехай сутками сидить-всерівно одна зарплата!!! Ні тобі на бухгалтера - методиста не може атестуватись, ні надбавки за престижність немає,а ні надбавки за вислугу років! А як би було справедливо за перевірку докуменітв вручну мати надбавку, або за якесь звання, або за ще якусь додаткову роботу))))))))))
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн