UA | RU

Павло Розенко: Місцеві органи влади повинні додатково вводити стимулюючі надбавки для працівників бюджетної сфери

Окрім додаткових 40 мільярдів бюджетного фінансування, передбаченого на підвищення заробітних плат, місцеві органи влади повинні додатково вводити стимулюючі надбавки для працівників бюджетної сфери, щоб не тільки уникнути скорочень, але і відійти від так званої зрівнялівки. Про це в інтерв’ю «Апострофу» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Я прихильник того, що будь-яка реформа не повинна ставити за кінцеву мету скорочення - скорочення зарплат, співробітників і т.д. Я за підвищення якості роботи», - сказав він.

За словами Павла Розенка, для підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн та диференціації заробітних плат в залежності від кваліфікації працівників, Уряд надав керівникам бюджетних установ та місцевим органам влади додатковий ресурс та всі необхідні механізми, щоб уникнути скорочень та «зрівнялівки».

 «Потрібно чітко розуміти, що все-таки є персональна відповідальність керівників бюджетних установ за збільшення мінімальної зарплати. Тому що держава повною мірою виконала свої зобов'язання, додавши до держбюджету 40 млрд грн на заробітні плати. Тобто, кошти є, але розподіляти їх можна по-різному. І тут все залежить від керівника установ», - зазначив він.

«І давайте не забувати про процес децентралізації. Адже, крім бюджетного фінансування, ми дали місцевим органам влади можливість додатково вводити стимулюючі надбавки для працівників бюджетної сфери, щоб не тільки уникнути скорочень, але і відійти від так званої зрівнялівки. Тепер, тим же лікарям вищої категорії, наприклад, місцева влада може встановлювати надбавку і 500, і 1000 грн. Теж саме стосується і скорочень. Хочете утримувати кваліфікований персонал - використовуйте місцеві бюджетні надходження», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко також закликав людей не боятися боротися за свої права. «Якщо людина покаже свою принциповість, його ніхто не звільнить і не переведе на півставки», - запевнив Павло Розенко.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

 
Теги:


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (15)
Олена
02.03.2017
Пока не введут обязательные доплаты и надбавки, четко где либо прописанные, как в случае с повышением розрядов учителям, вся экономия будет уходить исключительно на премии для тех кому нужно, а все кто в эту категорию не входит останется при своих 3200 на уровне с дворниками. Так что ждемс...
Анна
02.03.2017
Да иди ты! У нас все деньги на з/п и не хватает! ни на медикаменты, ни на продукты! Материалку не мед. работникам отменили, надбавки поснимали и все равно не хватает!!!
Світлана
02.03.2017
Всі виплати (пільговикам, перевізникам, на відшкодування ліків, ремонт доріг, тепер ще й стимулюючи виплати працівникам бюджетносфери) кину ли на місцеві бюджети. Так надходженя в місцеві бюджети збільшились, але їх все одно "не вистачає" на додаткові виплати головам та працівникам селищної ради, районної ради та сільських рад (адже в них ще мало квартир, будинків, машин та т.п.)
Марина
02.03.2017
Виділено додатково 40 мільярдів , а де вони ? мабуть "Кошти в дорозі" ?Або в карманах чиновників осіли? Мінзарплату підняли, а коштів виділили менше, чим в 2016 році,відмінили всі надбавки необов'язкового характеру ,заставляють брать відпустки без збереження заробітної плати.
Светлана
02.03.2017
А как можно лично г-ну Розенко рассказать все положение на местах, чтобы он с...ка не вешал лапшу на уши всей стране.
злая зая Светлана
02.03.2017
Та ВОНО все знає! Це тільки вистава для пересічних громадян - замилюють нам очі!
ААА
02.03.2017
Нехай пан міністр клізму собі введе замість стимулюючої надбавки!!!!!!!!!!!!!!
Олена
02.03.2017
Тільки в Україні таке можливо: кругом розказують про підвищення з/п, а вона зменшується щомісяця, то добавилили на 100 грн. з/п, відмінили індексацію то ще щось придумують. Хіба в Києві не знають, що доплати вже ніякі не виплачуються??? Кругом скорочення, відправляють людей за свій рахунок...І це тільки початок
Ярослава
02.03.2017
Да, в Харькове, судя по карнавалам-МАРСленицам, которые устраивает горсовет, и строительству никому не нужных непонятно кому пямятников, денег более чем достаточно, но кто ж их простым бюджетникам даст :(
Сергей
03.03.2017
"диференціації заробітних плат в залежності від кваліфікації працівників," - в залежності до приближенності до голови рда заступник, керівник апарату, головний бухгалтер собі стимулюють і надбавку 50% і премію 150%, а спеціаліст не головний а просто голий 3200 грязними, а на руки 2700 , тобто всі вони не кваліфіковані закінчили 3 класи школи і ту заочно
Коля
03.03.2017
Підвищення зарплат і пенсій лише прискорить знецінення гривні. Хто виграє і хто програє, якщо зарплати і пенсії підвищать у 2 рази, а ціни і тарифи зростуть у 5 разів? Виграє, однозначно, друкар грошових знаків, тобто влада, а громадяни, відповідно, програють.
-------------------------------- Навіть одночасне підвищення зарплат і цін в одну й ту саму кількість разів знецінює ваші гроші, які вже є у вашому гаманці, у ту саму кількість разів. Практично це означає , що ви зможете купити у ту саму кількість разів менше товарів і послуг, ніж до знецінення. А хто вас обікрав, не залізаючи до вашої кишені, здогадайтесь тепер самі.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Знецінення національних грошей у нормальних країнах вважається порушенням, за яке уряд може бути притягнутим до відповідальності.
glavbuh Коля
07.03.2017
Щезни, зараза!!!
Бухгалтер
06.03.2017
А Коля виявляється має економічну освіту, може він навіть колишній бухгалтер... Ай-яй, такий талант пропадає!!!!! До кабміну вам Коля треба, нехай повернуть долар по 8,00 грн. і більше нікому нічого не добавляють....Ви такий наполеглевий, може вас почують....
Ні додати, ні відняти
07.03.2017
Василий Марценюк
Встань,Тарасе**, подивися,До чого ми дожилися,Товстосуми взяли владу,І немає в хаті ладу.Обскубли вже твоїх діток,Немов сірих птахів,І плюндрують УкраїнуГірше аніж ляхи.
Щоби легше п'яним мордам Було грабувати,Нацькували брат на брата,Змусили стріляти.Встань,Тарасе, подивися,Скажи своє слово:-Люди добрі, схаменіться,Геть-но! Панів нових.
Бухгалтер Ні додати, ні відняти
07.03.2017
Так-так, хто би на нас зглянувся... Скільки не обертайся, а тільки немає нам ні звідки допомоги окрім нас самих. Якщо не вистоїмо як нація, то на кого цю провину покладемо.... До прірви ми не далеко стоїмо, стадо тупорилих свиней "туди" нас і спрямовує своїми діями, (реформами по- їхньому).
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі