Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.09.16
3974 0
Друкувати
Обране

Порядок обчислення допомоги по вагітності та пологах після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Враховуючи звернення від страхувальників щодо порядку розрахунку допомоги по вагітності та пологах застрахованій особі по страховому випадку, який настав в місяці, в якому вона вийшла на роботу після відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, виконавча дирекція вважає важливим повідомити наступне.


Обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 №1266 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 №439 (далі – Порядок №1266).

У пункті 25 Порядку №1266 визначено, що розрахунковий період, за який обчислюється середня заробітна плата, є 12 календарних місяців перебування в трудових відносинах ( з першого до першого числа) за останнім основним місцем роботи застрахованої особи, що передують місяцю в якому настав страховий випадок.

Якщо у розрахунковому періоді перед настанням страхового  випадку застрахована особа з поважних причин не мала заробітку, середня заробітна плата визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку. Якщо тарифна ставка не встановлюється, розрахунок проводиться виходячи з розміру мінімальної заробітної плати (або її частини), встановленого законом на день  настання страхового випадку, що передбачено пунктом 28 Порядку №1266.

Згідно п. 3 Порядку №1266 до поважних причин віднесено – тимчасову непрацездатність, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустку без збереження заробітної плати.

Враховуючи те, що місяць, в якому настав страховий випадок не входить до розрахункового періоду, а в розрахунковому періоді застрахована особа в зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не мала заробітку, середня заробітна плата для обчислення їй допомоги повагітності та пологах визначається відповідно до пункту 28 Порядку №1266 - з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, встановленої на день настання страхового випадку.

При цьому, страхувальнику важливо пам’ятати, що середньоденна заробітна плата за один календарний день розраховується шляхом ділення тарифної ставки (посадового окладу) або її частини на середньомісячну кількість календарних днів - 30,44 (п.5 Порядку №1266).

Сума ж допомоги по вагітності та пологах обчислюється шляхом множення суми середньоденної заробітної плати на кількість календарних днів відпустки по вагітності та пологах.

Одночасно обласна дирекція наголошує, що відповідно до частини 2 статті 26 Закону України «Про’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 №1105 та пункту 2 Порядку №1266 сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску та не може бути меншою, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку.

 

Вінницьке обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн