Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.02.17
16831 26
Друкувати
Обране

Профспілки констатують зрівнялівку зарплат у бюджетній сфері

Профспілки констатують наявність зрівнялівки майже в усіх закладах охорони здоров'я.


Так, у лікаря-інтерна, бухгалтера, сестри медичної 6-го розряду, прибиральника території, інженера, економіста, юриста заробітна плата знаходиться на одному рівні.

За інформацією Кіровоградської обласної організації профспілки працівників культури, не забезпечується диференціація міжтарифних коефіцієнтів в оплаті праці під час установлення мінімальної заробітної плати на рівні 3 200 грн:

  • клубних працівників 9–11 тарифних розрядів (акомпаніатори, художні керівники, керівники колективів);
  • працівників училищ культури, музичного училища 7–11 тарифних розрядів (настроювачі музичних інструментів, бухгалтери, провідні інженери з охорони праці);
  • окремих працівників спортивних шкіл олімпійського резерву (бухгалтери, інженери з охорони праці, зав. відділу (сектора) кадрів).

Усі ці категорії працівників мають 3 200 грн, а це нижче, ніж у техпрацівника чи сторожа, які отримують, окрім 3 200 грн, надбавку за використання деззасобів чи за роботу в нічний час.

Мають місце проблеми в небюджетній сфері — невиконання п. 2.4 Генеральної угоди щодо визначення розміру тарифної ставки робітника 1-го розряду на 2017 рік унеможливлює формування тарифних сіток на підприємствах галузей, у яких не укладено галузевих угод або укладені без участі об'єднань роботодавців.

Якщо брати в розрахунок діючу норму Генеральної угоди (110% прожиткового мінімуму), то розмір тарифних ставок робітників найбільш масових 4–5 розрядів (оператори верстатів із програмним керуванням) не досягне мінімальної зарплати (3 200 грн). Крім того, відсутність указаної вище норми гальмує укладання галузевих угод, які є базою для укладання колективних договорів.

Значно ускладнює роботу відсутність чіткого повного переліку доплат, надбавок, які не враховуються під час обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру.

Відповідну інформацію наводить Федерація профспілок України.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(26)
хмм
15.02.2017
А чего они ожидали? В бюджетной сфере все упирается в фразу "в межах бюджетних асигнувань". Если работникам раньше начисляли 3200,3000,2500, то теперь всем 3200. На что деньги выделили, то и платим.
рита
16.02.2017
Встановити надбавку за вислугу років працівникам бухгалтерських служб,тільки ЗА!
Коля
15.02.2017
Бухгалтери вкрали 1,5 млн грн премій київських поліцейських. До злочинної групи входили службові особи управління фінзабезпечення та бухгалтерського обліку ГУ НП України у Києві, а також одного з полків особливого призначення ГУ НП України у Києві............ Подробиці тут: http://glavcom.ua/news/buhgalteri-vkrali-15-mln-grn-premiy-kijivskih-policeyskih-397751.html
Лика Коля
15.02.2017
Что вы хотите этим сказать, один украл .так теперь всем бухгалтерам не нужна выслуга?????????
Карл Лика
15.02.2017
Лика Коля то и украл и хочет честно признаться но никто ему не верит, вот и хочет правду до людей донести
Бухгалтер Лика
15.02.2017
Не зважайте на Колю (Rjkz) на нього і образитись не можна.......такий він у нас. Повинен же хтось бути за Бабу Ягу.....
Бухгалтер
15.02.2017
Профспілки - карманні, і ціею заявою вони ще раз підтвердили. Адже, коли тільки вели обговорення з жовтня 2016 року про можливе підняття мінімальної зарплати до рівня 3200,00 грн., де вони були. Де вони були коли дана ініціатива була проголосована у ВР. Дармоїди. Допомогли олігархам розібрати профспілкові активи -безкарно .Атавізм, який переліз з часів совка у сьогодення. І тепер вони занепокоїні!!!!!! Цінізм.
Бухгалтер Бухгалтер
15.02.2017
Все вірно! Собака гавкає , а каран іде...
Бухгалтер Бухгалтер
15.02.2017
Караван іде? Це воші, які їдуть на наших спинах."Битий не битого везе" - ось яка казочка.
Вадим
15.02.2017
Констатувати -звичний режим роботи для профспілок, коли вони вже почнуть захищати ?
Лариса
15.02.2017
Тоді, коли у них не буде іншого виходу. А констатація це "хліб" статистики.
Оксана
15.02.2017
как только ввели военный сбор, все наши сотрудники вышли из профсоюза. И ниче - живем без защиты профсоюза. Не чувствуем разницу
Маша
15.02.2017
Кому ці профспілки взагалі потрібні, які їх функції. Маленький пакунок цукерок для дитини за 40 грн на Новий рік
Наталя
16.02.2017
Про зрівнялівку в заробітній платі іде річ с початку року: по-перше, це дефіцит бюджету на виплату заробітної плати установ, а саме неможливо установам передбачити ту ж саму премію для виконання диференціації заробітних плат; по-друге, немає читких роз'яснень щодо виплат які входять до МЗП, а які ні (думки спеціалістів різняться)
Оксана Наталя
16.02.2017
Ну чогось держслужбі підняли і найшлись додаткові кошти,і зарплати по 6-7 тисяч,а нам в межах фонду!!Вопрос ми їсти не хочем?
Анна Оксана
21.02.2017
Де держслужбі підняли? Працюю головним спеціалістом-бухгалтером на з/п виділили копійки і влазьте у фонд як хочете
Рита
16.02.2017
Я хотіла сказати,що в сестри медичної 8 розряду оклад 2624 -це 1 кваліфікаційна категорія+ стаж роботи 15 років -20% і то зарплата буде 3148 грн. Навіть тут не можуть чесно написати,що до 10 розряду всі отримують 3200 грн.
Лана
16.02.2017
А керівництву байдуже. головне, щоб у них було не 3200, а більше. А бухгалтери з економістами нехай у прибиральниці йдуть. Будуть якісні, кваліфіковані кадри.
Бухгалтер Лана
17.02.2017
А, що так і має бути. По всій Україні тільки трохи більше 7 тисяч бухгалтерів ( дуже рідкісна професія - дивлячись по підтримці петиції). Профспілкам до нас байдуже, як самі себе не поважаємо, то туди нам і дорога.
Іван Бухгалтер
22.02.2017
Як ту петицію може підписати бухгалтер як що код підтвердження не приходить?????
Бухгалтер Іван
22.02.2017
Ніхто не хоче брати на роботу бухгалтера практиканта, потрібен досвід - факт. Ну не вже ви опускаєте руки і не будете намагатись спробувати ще раз і ще раз. Зрозумійте, нема "міністерства бухгалтерів" , "бухгалтерських профспілок", Нікому про нас думати. В мене вийшло і я зовсім не ас у всяких там компютерних штучках. Кто ищет, тот всегда найдет.
Коля
17.02.2017
"Профспілки" у держустановах існують лише для того, щоб збирати гроші (профвнески) з працівників. А профспілок на недержавних підприємствах (де від них, дійсно, могла би бути користь), як правило, не буває. Тобто, профспілка існує там , де вона не потрібна, і навпаки. Думаю, не випадково під час масових акцій протесту горіли саме Будинки Профспілок, як у Києві так і в Одесі. Мабуть , працівники держустанов, постійно обурені примусовим відрахуванням профспілкових внесків, часто та від усього серця бажали своїй профспілці сгоріти.
Людмила
22.02.2017
я теж хотіла підписати петицію, а код не телефон не прийшов, чого б це?
Лилия Людмила
23.02.2017
У меня с первого раза не получилось, на третий раз все вышло, попробуйте еще.
Лилия
22.02.2017
Количество подписей под петицией за надбавку бля бухгалтеров с каждым днем уменьшается, кто не подписался, подписывайтесь https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/956
Ольга1989
23.02.2017
Країні потрібні кваліфіковані прибиральники та охоронці. Усі дружно поповнюймо ряди цих працівників. І з/п вища і відповідальності менше.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн