Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.02.20
41543 25
Друкувати
Обране

Зарплати освітян зміняться: що придумали в Кабміні

Зростати доходи вчителів будуть не так швидко, як зараз, а їхній розмір може зменшитися.


Олександра Романюк, Сьогодні.

У січні у Верховній Раді зареєстрували два законопроєкти, які змінять принципи формування тарифних ставок і посадових окладів, що зрештою вплине на розміри зарплат для бюджетників. Авторство проєктів № 2720 і № 2721 належить Кабміну.

Так, зарплати педпрацівників після ухвалення проєктів можуть рости повільніше, ніж це передбачено зараз. На сьогоднішній день ст. 61 закону "Про освіту" передбачає: посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії має становити три мінімальні зарплати. Якби цей закон виконувався, то зараз зарплати вихователів і вчителів стартували б від 14 169 грн. Але в законі сказано, що до такого рівня (точніше, до розміру трьох мінімальних зарплат, якими вони будуть на той момент) Кабмін мусить довести зарплати педагогів поетапно до 2023 року. При цьому в "період зростання" мінімальний оклад педагога мав становити не менше чотирьох прожиткових мінімумів для працездатних осіб (тобто 2020 року – не менше 8408 грн).

Тепер же законопроєкт № 2720 передбачає встановити посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікації на рівні чотирьох мінімальних посадових окладів. Це означає, що до 2023 року мінімальний посадовий оклад педпрацівника потрібно буде довести не до трьох мінімальних зарплат, а до двох. Тобто (в цифрах цього року) замість 14 169 грн – до 9446 грн.

Водночас, згідно з цим законопроєктом, до 2023 року зарплати педагогів мусять рости "пропорційно розміру збільшення доходів держбюджету, порівняно з попереднім роком". Тобто, навіть рівень чотирьох теперішніх "прожиткових мінімумів" педагогам гарантувати не збираються.

Другий законопроєкт, № 2721, пропонує закріпити в Бюджетному кодексі положення про те, що мінімальний розмір посадового окладу для працівників окремих галузей бюджетної сфери, для працівників держорганів, прокуратури і судів, а також для військовослужбовців буде затверджуватися в законі про держбюджет, "виходячи з наявних фінансових ресурсів державного та місцевих бюджетів".

Нагадаємо, раніше міністр освіти і науки Ганна Новосад заявила, що для підвищення зарплат педагогам в бюджеті не вистачає "гігантських коштів". Так, з її слів, щоб зарплати зросли на 20-70% 2020 року, в державному бюджеті не вистачає майже 45 млрд грн.

Ну а трохи пізніше вона поскаржилася на власну зарплату в 36 тисяч гривень: з її слів, цієї суми для людини, яка має думати про майбутнє, недостатньо. Дана заява викликала хвилю обурення в соціальних мережах: так, колишній народний депутат Олександр Сочка жартома порадив міністру освіти вийти заміж за главу "Укрпошти", у якого зарплата становить 1,8 млн грн.

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(25)
Олена
03.02.2020
Не памятаю, чи не була вона в З-команді коли обіцяли вчителям зарплати в доларах....
Вчитель
03.02.2020
Добре що хоча б не скорочують, як медпрацівників та держслужбовців. Дякую вам Зе. Ви залишите після себе руїну. В кінці року кошти закінчилися, за січень бюджет недовиконаний майже на 14 млрд.грн. Оце й всі реформи зе -правління. Ну і ще захмарні премії, але собі, зе-коханим.
БРАГАР
03.02.2020
Ти продай собаку- заплати за газ!!! І підтрий "молоду команду" в важкий час!
Олег
03.02.2020
Гірше простого дурня, тільки дурень діяльний.
Світлана
03.02.2020
А що робити техпрацівникам і бухгалтерам які працюють в школі? Ми фінансуємося з місцевого бюджету а грошей немає на зарплату. Я працюю бухгалтером і маю нараховувати вчителям зарплату. А для себе в нас немає грошей. Цього місяця я маю отримати зарплату меншу за техпрацівників. Де справедливість і коли професію бухгалтера визнають дрстойною з нормальною зарплатою.
ААА
03.02.2020
Країна вчителів і зелених мільйонерів, бо більше любити в Україні немає кого!!! Все собі коханим!!!
Золота ААА
03.02.2020
Головний бухгалтер ПТУ кожного місяця нараховує собі любимой 14-17 т.грн.Раджу вам йти працювати в цю найкорумпованішу систему. Щорічну винагороду , правда, педагоги не отримують поспіль 3 роки .Немає коштів.
Головний бухгалтер Золота
06.02.2020
В ПТУ навіть директор не має такої зарплати, як Ви "нешановна Золота" пишете. А оклад головного бухгалтера 5279 грн., за який він і днює, і ночує на роботі. Захмарні тисячі гривень йому тільки уві сні можуть приснитись.
Наташа
03.02.2020
Бухгалтери з вищими освітами отримують зарплпту меншу ніж техпрацівниці, тоді навіщо було стільки років навчання, відповідальніст.......
Олена Наташа
06.02.2020
Не секрет, і не новина.transparent_pxl.pngКоли обирали професію це все можна було дізнатися.
Ольга
04.02.2020
Коли команда нашого президента згадає про освітян, і закони, які вони приймають, тарифна сітка, за роботу більш відповідальну ставить більше годин і при цьому не змінює ставку(вихователь 30 годин на ставку, а вихователь -методист 36 годин за тіж самі гроші),а останній закон зовсім забув,щщо директор і вихователь-методист не потребує відпустки 56днів, тільки вихователі,але в школах директору добавляють до відпустки (56 днів) 5-7днів за важкість праці,а в садку вона леше, коли немає десяток замів,секретарів і т.п. а всю роботу виконує вихователь-методист???!!!!...
ААА
04.02.2020
БУХГАЛТЕРИ бюджетних закладів тримайтесь!!! Бо лише у Ваших снах, мріях та фантазіях Вашу вашку і відповідальну працю нарешті оцінять ті хто її ніколи "не пробував на смак"!!! Прикро чути як скаржаться вчителі, педагоги, всі освітяни на свої зарплати, - Вам хоч тарифні розряди підіймають, за стаж дають, за складність, престижність, А ЩО ДАЮТЬ БУХГАЛТЕРАМ, - НІЧОГО!!! Вже багато років - НІЧОГО!!! Країна абсурду, бо в кого відповідальність, - тому нічого, ще й поганяють!!!
Марина
05.02.2020
До вчителів! Підтвердіть спочатку свої знання на незалежному тестуванні, а потім будемо розмовляти про підвищення!!! Я бухгалтер, і працювала у відділі освіти у розрахунковому відділі, Знаю про їх оплату все і їх з ненайкращої сторони((. Постає питання, чому завжди порівнюють зарплату без врахування часового навантаження(у вчителів -18 годин на тиждень, у бухгалтера 40). А тепер порахуйте 75годин на місяць, в рік-10*75=750 годин, бо в них 2 місяці відпустка влітку. І на віслугу через 25 років. Бухгалтер ці години відпрацює за 4,5 місяця. А терер давайте порівняємо Зарплати біднесеньких вчителів, які вже давно сором втратили! І чому вони податки не платять з доходу, який отримують за уроки які викладають на дому??? Вони фактично займаються підприємницькою діяльністю, і знаходять при цьому купу вільного часу. А у бухгалтера ні дня ні ночі. А у відпустку хтось фактично ходив?
Учитель Марина
08.02.2020
А ви, шановні бухгалтери, які так ретельно рахуєте години на ставку учителя, забули, мабуть, що учитель готується до уроків, перевіряє зошити, чергує в школі, на дискотеці і т.д.(і годин на це витрачає далеко не 18),а потім видруковує різні матеріали на ВЛАСНОМУ принтері, зі свого комп'ютера і на своєму папері, а вам, дорогоцінним, дали і комп, і принтер, і все ін.
Оля
06.02.2020
То йдіть працювати вчителем, зараз це можна.Вакансій море! Тільки чомусь я черги не бачу.
777 Оля
06.02.2020
идите работать бухгалтером
Марина
06.02.2020
У мене немає педосвіти, хоча я над цим вже думала. Ви хоча б одного вчителя бачили, який би поніс відповідальність за підсумками своєї роботи? А з результатами їх праці ми стикаємося щодня в лікарнях, в судах, в поліції і т. д.. Це ж ваші найкращі учні тепер нас лікують, спасають, турбуються про нашу безпеку, яким ви дипломи повидавали не за знання!
Оля Марина
07.02.2020
З яких пір в школах видають дипломи ?
Міла
07.02.2020
Цікаво, шановний пан Гончарук взагалі знає ,що існує закон "Про заробітну плату" ,хоч би підказали йому про цей закон, перед тим як він вніс такі подачливі законопроекти
Марина до Олі
07.02.2020
Присікуючись до слів, Вий зараз не відчуваєте своєї відповідальності. Звісно, я мала на увазі усю систему освіти, а те, що не написала через кому атестати....., хто зміг, той зрозумів, а Ви нажаль,(((((((( Впевнена, що не поїхали на пробне тестування своїх знань, а підтримувала тих "базарних баб", які у той час, коли інші іспити здавали, стояли з плакатами перед урядовцями з проханям підвищити зарплату.
Оля
08.02.2020
Шановна, якщо ви такі обізнані в роботі школи ,то маєте знати ,що в цьому і минулому роках проходять сертифікацію вчителі початкових класів, а я предметник і сертифікацію проходитиму через 2-3 роки.І я не боюсь.Я працюю в звичайній сільській школі. І нікуди я не їхала і не скакала з плакатами,щоб таке говорити, то потрібно знати людину
Марина
10.02.2020
Вибачаюсь Олю, я Вас дійсно не знаю. У мене були такі вчителі, яким я буду все життя вдячна, але іх залишились одиниці, а достойної заміни нема.(
Оля
11.02.2020
Згідна з вами, хоч сама вчитель
Інна
12.02.2020
А я вважаю,що нема чого сіпатись одне з одним.....в тому,що наша держава недолуга....звичайно,вчителі це виборці....тому кожна команда при владі буде думати більше про них,а не про нас,бухгалтерів,яких в рази меньше...
Тетяна
21.02.2020
В Україні більше нема професій, тільки вчителі в школах. Всі решту не люди.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн