Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.02.20
12068 3
Друкувати
Обране

Звіт з праці: все ще подаємо та ще і за новою формою

Як ми писали раніше, Уряд обрадував бухгалтерів планами скасувати майже половину форм статзвітності. Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив, що планується скасувати 43 форми (всього їх 110). Серед переліку форм, які планується скасувати, був Звіт із праці (ф. № 1-ПВ).

Наступного дня Держстат написав, що з  метою зменшення звітного навантаження здійснює уточнення переліків форм державних статистичних спостережень, за якими будуть залучатися респонденти до звітування у 2020 році. Було обіцяно оприлюднити актуальний перелік звітів 27 січня 2020 року. 

Однак до теперішнього часу ніяких змін в перелік форм державних статистичних спостережень не внесено.

Більш того, звертаємо увагу, що Звіт з праці ф. № 1-ПВ (квартальна) прийдеться подавати за новою формою. Адже ще 31 липня 2019 року Держстат  Наказом № 259 оновив цю форму із введенням у дію з 1 лютого 2020 року.

Звіт подають юрособи, та їх відокремлені підрозділи до органу держстатистики за місцем здійснення діяльності не пізніше 7-го числа місяця після звітного періоду.

Зокрема, у формі оновили вимоги до заповнення показників розділу ІV "Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати".

Також звіт доповнили Розділом VІI "Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці за 2019 р.".

Форма уводиться у дію, починаючи з 1 лютого 2020 року. Таким чином, якщо цей звіт не скасують, вперше респонденти подаватимуть оновлену форму № 1-ПВ за І квартал 2020 року. 

Сподіваємося, що до цього моменту Держстат все ж таки виконає свою обіцянку і внесе зміни в перелік форм державних статистичних спостережень і бухгалтерам не доведеться заповнювати оновлений Звіт із праці і ряд інших статистичних звітів.

buhgalter911.com

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
3
wes
06.02.2020
Дуже сумніваюсь, що цю статистичну форму скасують. На підставі неї повинен розраховуватись показник середньої зарплати по галузі, регіону і т.п. Повинен розраховуватись, хоча як насправді рахується то невідомо, але є на що посилатися.
Вікторія wes
06.02.2020
А цей показник потрібний для розрахунку зарплати( премій) міністрів https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/5/7239451/index.amp
Людмила
07.02.2020
Жду не можу дочикатись коли вже розжинуть цю статистику з їх не зрозумілими звітами
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі