Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.02.20
11466 3
Друкувати
Обране

Звіт з праці: все ще подаємо та ще і за новою формою

Як ми писали раніше, Уряд обрадував бухгалтерів планами скасувати майже половину форм статзвітності. Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет повідомив, що планується скасувати 43 форми (всього їх 110). Серед переліку форм, які планується скасувати, був Звіт із праці (ф. № 1-ПВ).


Наступного дня Держстат написав, що з  метою зменшення звітного навантаження здійснює уточнення переліків форм державних статистичних спостережень, за якими будуть залучатися респонденти до звітування у 2020 році. Було обіцяно оприлюднити актуальний перелік звітів 27 січня 2020 року. 

Однак до теперішнього часу ніяких змін в перелік форм державних статистичних спостережень не внесено.

Більш того, звертаємо увагу, що Звіт з праці ф. № 1-ПВ (квартальна) прийдеться подавати за новою формою. Адже ще 31 липня 2019 року Держстат  Наказом № 259 оновив цю форму із введенням у дію з 1 лютого 2020 року.

Звіт подають юрособи, та їх відокремлені підрозділи до органу держстатистики за місцем здійснення діяльності не пізніше 7-го числа місяця після звітного періоду.

Зокрема, у формі оновили вимоги до заповнення показників розділу ІV "Розподіл штатних працівників за розмірами заробітної плати".

Також звіт доповнили Розділом VІI "Витрати на утримання робочої сили, що не входять до складу фонду оплати праці за 2019 р.".

Форма уводиться у дію, починаючи з 1 лютого 2020 року. Таким чином, якщо цей звіт не скасують, вперше респонденти подаватимуть оновлену форму № 1-ПВ за І квартал 2020 року. 

Сподіваємося, що до цього моменту Держстат все ж таки виконає свою обіцянку і внесе зміни в перелік форм державних статистичних спостережень і бухгалтерам не доведеться заповнювати оновлений Звіт із праці і ряд інших статистичних звітів.

buhgalter911.com

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(3)
wes
06.02.2020
Дуже сумніваюсь, що цю статистичну форму скасують. На підставі неї повинен розраховуватись показник середньої зарплати по галузі, регіону і т.п. Повинен розраховуватись, хоча як насправді рахується то невідомо, але є на що посилатися.
Вікторія wes
06.02.2020
А цей показник потрібний для розрахунку зарплати( премій) міністрів https://www.pravda.com.ua/news/2020/02/5/7239451/index.amp
Людмила
07.02.2020
Жду не можу дочикатись коли вже розжинуть цю статистику з їх не зрозумілими звітами
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн