Нашi сайти:

Рада прийняла держбюджет-2018

Верховна Рада України схвалила вчасно підготовлений Урядом проект закону про Державний бюджет на 2018 рік, який передбачає зростання доходів бюджету до 1,2 трлн грн та зростання ВВП на 3%. За відповідне рішення проголосували 273 народних депутати.


Документ, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування і з урахуваннямрекомендацій міжнародних  фінансових організацій, розглядався у другому читанні і увібрав поправки та пропозиції народних депутатів.

Як підкреслював Глава Уряду Володимир Гройсман, бюджет є чітко пріоритезованим і спрямованим на розвиток і модернізацію держави.       

«Хочу подякувати всім за пропозиції, зауваження та остаточні рішення, ухвалені в Парламенті. Наступний, 2018 рік, має стати роком економічного зростання. Ми маємо досягти реальних змін у державі», - сказав Володимир Гройсман.   

Напередодні голосування по бюджету, Верховна Рада схвалила пов’язані з бюджетом зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України. Під час обговорення документа урядовці та парламентарі погодилися, що цього року бюджетний процес відзначився злагодженою і конструктивною співпрацею Уряду, Парламенту, Президента та представників органів місцевого врядування. Сторони домовилися за результатами першого кварталу 2018 року розглянути можливість подальшого підвищення соціальних стандартів. 

Довідково

Кабінет Міністрів України відповідно до вимог законодавства подав проект Держбюджету на 2018 рік на розгляд Верховної Ради України 15 вересня поточного року. Через два місяці – 14 листопада - ВерховнаРада підтримала проект бюджету в першому читанні.

В рамках підготовки до другого читання, Уряд запропонував дещо оновити кошторис, передусім в частині фінансування найбільш актуальних  для економіки програм, а також переглянути макропоказники, зокрема інфляційні очікування. Разом з тим, ідеологія документа залишилася незмінною. Бюджет визнано бюджетом розвитку з повним урахуванням цілей децентралізації та орієнтирів економічного зростання. Основними пріоритетами залишаються фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм підтримки реального сектору – передусім аграрної сфери та дорожнього будівництва, а такожпідвищення соціальних стандартів шляхом збільшення асигнувань на систему охорони здоров’я та освіти. 

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ БЮДЖЕТУ – http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=250481382&cat_id=246711250

«В проекті бюджету передбачена норма про коригування мінімальної заробітної платі в залежності від зростання національної економіки. Я сподіваюсь на те, що мінімальна заробітна плата буде збільшена. Є з цього питання звернення президента. Ми обговорювали це у фракціях «Блоку Петра Порошенка» та «Народного фронту», - сказав голова уряду.

За його словами, питання щодо підвищення мінімальної заробітної плати до рівня 4,1 тис.-4,2 тис. грн розглядатиметься за результатами першого кварталу наступного року.

 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (13)
Інна
08.12.2017
Щоб ви жили на таку мінімалку як ми 3700грн а на руки мати з відрахуванннями 2940грн з цінами у 3-рази більшими на базарах купи щось і маршрутки по 7грн комуналка 1-кімнатної 1000грн і ти бомж.Чому так багато просяти грошей по вулиці біля церкв бо наша держава робить нас такими.
коля
08.12.2017
купу геноцидних законів прийняли за пару місяців, але мораторій на продаж землі продовжили та відкритий вивіз лісу не дозволили. білі господарі будуть незадоволені...
Карина
08.12.2017
Если такими же темпами поднимать зарплату на 500 грн раз в год, далеко пойдем....цены растут куда быстрее. козлы!!
Аліна
08.12.2017
Оце то заживемо! Куди ж такі "великі" гроші витрачати шоколадні панове?
Вікторія
08.12.2017
А колиж дійде до мінімального посадового окладу. Не пудріть людям мозги. Саме головне щоб чиновники не виздихали , а людям і так хвате. Всерівно виживуть кляті, як їх не души.

Ірина Вікторія
08.12.2017
Не людям, а бидлоті. Так вони нас називають. А бидлоті і цього забагато
бухгалтерія-це любов Вікторія
08.12.2017
мінімальний та 1 розряд оклад підвищився на на 16%, а всім решта на 10, як вам!!!!!!
Карл
08.12.2017
Бюджет визнано бюджетом розвитку

Розвитку збагачення влади та корупції
бухгалтерія-це любов
08.12.2017
а ще як гарно мінімалка підвищилась на 16%, а всі у кого вищі розряди - на 10%. у кого 11,12,13 і т.д розряди - нагнули знову до прибиральниць більш як у півтора рази,,,, сміх крізь сльози.
Потап
11.12.2017
Хай дає Господь їхнім дітям та онукам так жити. І це буде саме так. Треба трошки зачекати просто...
Злой Бух
11.12.2017
Доживем или нет до того славного времени, когда всё начнут делать по закону.
- 1 тарифный разряд = минимальная зарплата.
Коэффициенты тарифных разрядов должны работать.
Подгребли 11 тарифных разрядов под одну гребенку до минималки! И зачем люди получают высшее образование, если квалифицированный труд так обесценен?

- Налоговая льгота должна быть 100% от прож. минимума, а не 50%.
А то ведь и здесь по тихому обворовали людей. Забрали то, что положенно.
Це не бюджет, це якась ганьба!
Марина
11.12.2017
Зато себе любимым зарплату подняли в два раза, да ещё и задним числом!
Порохобот
13.12.2017
Слов нету, одни матюки. Главное что эти пида**сы о себе не забыли. "Вот очень родину люблю но ненавижу государство!"
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі