Новий закон про службу в органах місцевого самоврядування: знайомимося з проектом

На веб-сайті Нацдержслужби розміщено законопроект «Про службу в органах місцевого самоврядування», який планується ввести в дію з 1 січня 2015 року.


Зокрема, Законопроектом встановлено такі максимальні розміри посадового окладу для посад служби в органах місцевого самоврядування.

 

Групи оплати праці

Максимальний розмір посадового окладу для посад служби в органах місцевого самоврядування  (розмірів мінімальної заробітної плати)

в органах місцевого самоврядування, юрисдикція яких поширюється на територію однієї області, міст-обласних центрів, міст з районним поділом

 в органах місцевого самоврядування, юрисдикція яких поширюється на територію одного або кількох районів, міст обласного, республіканського АР Крим значення без районного поділу, міст районного значення

посади в органах місцевого самоврядування, юрисдикція яких поширюється на територію одного села, селища, району в місті

1 група (голови відповідних рад, сільський, селищний, міський  голова)

11 МЗП

10 МЗП

9 МЗП

2 група (перші заступники голів відповідних рад, секретарі сільської, селищної, міської ради, заступник міського голови – секретаря Київської міської ради)

10 МЗП

9 МЗП

8 МЗП

3 група (заступники голів відповідних рад)

9 МЗП

8 МЗП

7 МЗП

4 група (голови постійних комісій з питань бюджету обласної, Київської та Севастопольської міської ради, керуючі справами (секретарі) виконкому сільської, селищної, міської, районної у місті ради, керуючі справами виконавчого апарату районної, обласної, Севастопольської міської ради, керуючий справами секретаріату Київської міської ради)

8 МЗП

7 МЗП

6 МЗП

5 група (керівники самостійних структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування)

7 МЗП

6 МЗП

5 МЗП

6 група (керівники підрозділів у складі самостійних структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування)

6 МЗП

5 МЗП

4 МЗП

7 група (головні спеціалісти)

5 МЗП

4 МЗП

3 МЗП

8 група (провідні спеціалісти)

4 МЗП

3 МЗП

2 МЗП

9 група (спеціалісти)

3 МЗП

2 МЗП

1 МЗП

 

Встановлено, що для кожної групи оплати праці (з урахуванням юрисдикції) різниця між мінімальним та максимальним розміром посадового окладу повинна становити не більше 30%.

Надбавка за вислугу років на службі в органі місцевого самоврядування встановлюється на рівні 3% від посадового окладу службовця місцевого самоврядування за кожний календарний рік стажу служби в органах місцевого самоврядування.

Проект Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі