Інформація по темі "" | Публікації по тегу
25.12.23
9504 8
Друкувати
Обране

24 грудня набрав чинності Закон про зміну порядку надання відпусток та скасування збереження середнього заробітку мобілізованим педпрацівникам

23 грудня в «Голосі України» №257 опубліковано Закон України від 22.11.2023 № 3494-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань, що набирає чинності з дня, наступного після його опублікування.

Кабінет міністрів у тримісячний строк повинен буде привести нормативно-правові акти у відповідність до закону.

Закон збільшує з 15 до 30 календарних днів на рік загальний максимальний термін надання працівнику відпустки без збереження заробітної плати за сімейними обставинами.

Щорічна відпустка може бути поділена на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менш як 14 календарних днів, не тільки на прохання працівника, а й за необхідності у роботодавця. При цьому поділ щорічної відпустки має бути відображено в графіку відпусток, який узгоджується з профспілками.

Згідно із законодавчою ініціативою, відпустка при народженні дитини має надаватися в чітко визначений термін - не пізніше трьох місяців з дня народження дитини. Батьку дитини, який не перебуває у зареєстрованому шлюбі з матір'ю дитини, така відпустка надаватиметься лише після отримання відповідного рішення суду. Водночас відпустка для усиновлення дитини надається незалежно від її віку.

У разі використання або виплати грошової компенсації за додаткову відпустку працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, працівник не користується правом на неї в календарному році звільнення на іншому підприємстві, в установі, організації.

У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівникові в наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами і відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку). Однак це можливо, якщо працівник залучений до виконання робіт на об'єктах критичної інфраструктури, до виробництва товарів оборонного призначення або до виконання мобілізаційного завдання (замовлення).

Закон також передбачає забезпечення військовослужбовців, звільнених у зв'язку з демобілізацією в особливий період, з військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, відпочинком тривалістю 60 робочих днів із виплатою двомісячного грошового забезпечення. Така відпустка надається протягом мобілізаційного періоду за рахунок державного бюджету.

Закон виключає педагогічний та науково-педагогічний персонал із переліку осіб, яким під час проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, або військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, зберігається попередній середній заробіток.

Закон також містить норми щодо порядку та умов надання відпусток для підготовки та участі у спортивних змаганнях.

Крім того, із законодавства виключаються норми про творчі відпустки та відпустки у зв'язку з профспілковим навчанням.

Джерело:
Закон України від 22.11.2023 № 3494-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування надання та використання відпусток, а також інших питань"
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
8
Світлана
25.12.2023
Може бути таке, що Закон опублікують, скажімо, 27.12.23, а мобілізованому педпрацівнику середня за грудень вже виплачена, як бути ?
EVGENIY Світлана
25.12.2023
Закон вже опубліковано і він набрав чинності вчора
Світлана EVGENIY
25.12.2023
Дякую, неуважна. Але суть не помінялася, що робити з мобілізованим? Навіщо ж таке робити в кінці року?😡
EVGENIY Світлана
25.12.2023
Зробити перерахунок і попросити повернути
Оксана
26.12.2023
Добрий день!
Працівниця була у відпустці без збереження зарплати у серпні та вересні 2023 року. Чи зараховується цей період в стаж для надання щорічної відпустки? Чи в стаж не будуть зараховуватись відпустки без збереження, які будуть з 24.12.2023 року (після набуття чинності ЗУ)?
Дякую!
Наталя Оксана
26.12.2023
Закон діє з моменту опублікування, тобто це стосуєсться відпусток наданих після вступу в дію даного закону,а ті відпустки, про яки ви писали - серпнева та в вересні - дають право на стаж для щорічної відпустки
Ольга
27.12.2023
"Закон також передбачає забезпечення військовослужбовців, звільнених у зв'язку з демобілізацією в особливий період, з військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період, відпочинком тривалістю 60 робочих днів із виплатою двомісячного грошового забезпечення. Така відпустка надається протягом мобілізаційного періоду за рахунок державного бюджету." - Це ПОМИЛКОВЕ пояснення, бо в законі написано що це ст. 25 п20 і військовослужбовець має право на відпустку без збереження ЗП до 60 календарних днів, ніякої виплати двомісячного ГЗ.
ОКСАНА
29.12.2023
Добрий день, допоможіть, треба повернути переплату серед. зар.плати мобілізованого педагога , щоб він повернув сер.плату ЧИСТУ чи з 18% і 1,5%.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×