Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.07.22
64472 26
Друкувати
Обране

Чи повернули педагогам 56-денну відпустку?

Світлана Замазій
Світлана Замазій шеф-редактор порталу buhgalter.com.ua
Як відомо, 1 липня ВРУ прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин» (законопроект від 05.04.2022 № 7251). Він передбачає, зокрема, внесення змін до ч. 1 ст. 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».


Положення цієї норми змінюють на таке:

«У період дії воєнного стану надання працівнику щорічної основної відпустки за рішенням роботодавця може бути обмежено тривалістю 24 календарні дні за поточний робочий рік.

Якщо тривалість щорічної основної відпустки працівника становить більше 24 календарних днів, надання не використаних у період дії воєнного стану днів такої відпустки переноситься на період після припинення або скасування воєнного стану.

У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні невикористаних днів щорічної відпустки».

Зараз Закон знаходиться на підписанні у Президента.

Після його підписання тривалість відпусток педагогів, як і раніше, може становити 56 днів. Але останнє слово за роботодавцем! Він може як надати працівнику усі 56 днів відпустки (24 к.д. у період воєнного стану та 32 к.д. після його припинення або скасування), так і прийняти рішення про надання лише 24 к.д. відпустки.

Про інші зміни законопроекту №7251 читайте  тут

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Новини по темі:
16.08.22 Електронна трудова книжка: про що варто знати роботодавцям і працівникам? Починаючи з 10 червня 2021 року в Україні офіційно діють електронні трудові книжки. Розповідаємо роботодавцям і працівникам, де їх знайти і як заповнювати.
16.08.22 Можливість отримання відпустки батьку дитини Щодо можливості оформлення відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку батьку, який сам виховує дитину.
коментарі
(26)
Наталія
04.07.2022
Щось трошки незрозуміло: з вищенаписаного випливає, що у період воєнного стану таки лише 24 к.д.??? Залишок невикористаний - можуть використати після воєнного стану? Тобто нічого не змінюється взагалі цим законом??? Тобто, "надати усі 56 днів" - це означає 24 в воєнний стан, а 32 після припинення воєнного стану? А не всі 56 в період воєнного стану?? transparent_pxl.png
Маруся
05.07.2022
Що це за закон, який підписує президент, але останнє слово за роботодавцем? Тому і в нашій країні безлад, що не працюють закони. Він або виконується,або ні. Це неповага до вчителя - він як не мав ніяких прав, так іне має. Це ще раз підкреслює те, що міністри нічого не знають про освіту. Соромно за країну.
Мазур Ольга Іванівна
05.07.2022
Вважаю, що потрібно вчителям мобілізуватися і працювати на Перемогу.Мені 60 років, не нию, готова навіть завали розбирати, а не торгуватися за відпустку.
Слава воїнам ЗСУ!!!
Все буде Україна, борімося.Одеса.
Світлана Мазур Ольга Іванівна
05.07.2022
Що ви говорите?Ви ж і пенсію отримуєте і зарплату то вам і все одно а ми боремося за своє зароблене.
Світлана
05.07.2022
Яка неповага до вчителів ? За простой отримають близько 6 000 , а технічний персонал 1500 . А потім вчителі отримають компенсацію за 32 дні. А чого навчилися діти за ці три роки? А бухгалтеру , що карантин , що військовий час , роботи набагато більше , а потім приходиш додому і з дитиною починаєш вивчати навчальний матеріал , або потрібно репетитора оплачувати. І коли нараховуєш вчителю заробітну плату , той думаєш , за що такі гроші їм . А потім бухгалтеру говорять , пашіть мовчки . не ту професію вибрали. Вибачте за крик душі , коли працюєш в відділі освіти в невеликому райцентрі , зарплата в бухгалтера дуже мала ( даже бібіліотекар має право на вислугу на відміну від бюджетного бухгалтера) , роботи вибору немає , педагоги виносять мізки , то те розясніть , то те , А за знання дітей коли в них буде відповідальність .
Наталя Світлана
07.07.2022
Яка неповага!!! Що продукуєте у світ, те й отримуєте
Лариса Світлана
06.07.2022
Як вам не встидно.Ви працювали хоч один день вчителем?Це дуже важко.Перший крок настроїти 30 дітей на роботу, привернути увагу, зацікавити, втихомирити, щоб можна було щось навчити.Якщо ти того не вмієш, то буде бардак на уроці і нічого ти не навчиш!І так весь урок маєш все тримати в тонусі, маєш бути мудрим.А ще маєш добре вміти пояснити, щоб було зрозуміло дітям.І так принаймі 4 уроки в день.Ти виходиш і вижатий лимон.А потім зошити, підготовка, сімейні роботи і т.д.Колись все психологами досліджувалось, а зараз тільки талапання...Не даром надано 56 днів, не 45 і не 62.А бухгалтер має 1 дитину, не 30.І вам важко?У вас ще й програми є для нарахування зарплати.
Наталія Наталія Лариса
07.07.2022
Питання стосується саме дистанційного навчання! Я також працюю бухгалтером в освіті і скажу вам, що у нас вчителі нічого в зарплаті не втратили. Як отримували зарплату до карантину в повному обсязі, так і по сей день отримують, хоча по роботі сильно не "напрягаються"... Весь тягар ліг на плечі батьків. Ми працюючі батьки! Мало того, що своїх проблем на роботі хватає, так ще й приїжджаєш додому і сідаєш зі своєю дитиною робити мало того, що домашнє завдання, так ще й класну роботу, бо бачте вчителю щось заважає провести онлайн урок! І так кожен день! А якщо не одна дитина!!!
А вам, вчителям, все не так! Завжди ображені! Вас також ніхто не примушував вибирати саме цю професію! Але вибачте, раз ви ВЧИТЕЛЬ, то хоч трохи відповідайте цій професії і будьте зацікавлені своїми учнями, їхнім життям, звичками, вподобаннями і т.д.
Вибачте, будь ласка, але прочитала всі коментарі і зірвалася. Таке враження, що сайт моніторять одні вчителі... У бухгалтерів навіть тут підтримки немає...
Наталя Наталія Наталія
07.07.2022
І не буде ніколи підтримки таких як ви....хамське відношення до вчителів - найшанованіших і найосвіченіших людей у країні
Наталія Наталія Наталя
07.07.2022
Що означає "таких як Ви"? Зараз ви мені грубіяните! За що? В мене вища освіта, стаж роботи... Може вам пора вже зняти корону з голови?
Світлана Лариса
06.07.2022
НЕ СТИДНО. 20 років нараховую зарплату вчителям , і все не так , і все мало . Двох дітей , молодшу сестру , сама навчала вечорами математики , хімії ( і це коли ще й не знали про дистанційне навчання) .Які програми? Те що собі в екселі сам зробив . Ви даже собі уявити не можете , що в віддалених районах області . в бідних громадах програми ніхто не купує. Ні відпустки , ні лікарняних (даже з ковідом на роботі ). А після документів , які 10 раз переробляють директори навчальних закладів , бухгалтерам самим допомога не потрібна психолога.
Тетяна Світлана
06.07.2022
В чому проблема? Перекваліфікуйтесь і станьте вчителем! Будете мати змогу навчати не лише двох, а тридцять двох і тоді побачите все на власні очі. І не лише побачите, а ще й відчуєте.
Ви відповідаєте лише за свою роботу і то вам важко. Чому вчитель повинен відповідати за всіх, хто не хоче вчитися і ходить до школи, щоб " вбити" час?
І ще: ніхто ніколи не навчить ту дитину, яка не хоче вчитися. Не треба шукати проблему в учителях. Батькам треба працювати зі своїми дітьми і виховувати відповідальність, старанність, мотивацію до навчання, а також повагу до вчителя та інших учасників навчального процесу.
Світлана Світлана
06.07.2022
З приводу роботи бухгалтера: хто несе відповідальність за неправильні нарахування або помилки? Мені декілька разів неправильно нараховували ( не на мою користь) і якби я не ходила і не виясняла, то так би і залишилось. Тому проблеми є в кожній професії і не варто "гнати хвилю" у чийсь бік.
Світлана Світлана
06.07.2022
Вибачте за помилку, потрібна допомога психолога
Антоніна Світлана
06.07.2022
Кожен виконує свою роботу. Вчителі навчають, але діти, в більшості, не навчаються. Чому? Тому що батьки не привчили до самостійності. Дитині краще сказати, що нічого не розуміє, ніж уважно послухати пояснення вчителя і виконати домашнє завдання.
Юлія Світлана
05.07.2022
Зарплата бухгалтерів і справді невисока. Але і зп вчителів низька. Повірте, не вчителі винні у тому, що у бухгалтерів низькі зп. І ще. За простой ніхто 6000 не отримує. Отримують 0. А за що людям жити місяць?
Олена Юлія
07.07.2022
простой оплачується не менше 2/3 окладу, це мінімальна гарантія
Наталія Наталія Світлана
05.07.2022
Світлана, згодна на 100 %. І у всіх бухгалтерів, в моєму оточенні, такі ж думки!
Наталя
05.07.2022
Підтримую. Про бухгалтерів ніколи не згадують
Марічка
05.07.2022
А те ,що бухгалтері щоквартально отримують премії,це що по вашому нічого?
А вчителі готові працювати очно,але чи ви,батьки візьмете відповідальність за своїх дітей,коли будуть повітряні тривоги,я як мама не готова жертвувати своєю дитиною,нехай вчиться дистанційно і буде коло мене
Наталя Марічка
05.07.2022
А те що вчителям платять за стаж, за кабінет, керівництво, циклову комісію, перевірку зошитів, престижність 20% і так далі. А бухгалтеру згідно закону НІЧОГО АБСОЛЮТНО, максимум 50% за складність і напруженість. І в результаті 6500, а на руки 5167.50 . А відповідальності і роботи по горло і ще трохи більше
Вікторія Наталя
06.07.2022
А хто заважав вам стати вчителем? Інститути ведуть набір постійно!
Світлана Вікторія
06.07.2022
А хто вам зарплату буде нараховувати , коли всі на вчителів вивчаться
Віра
06.07.2022
Для чого взагалі ті зміни вносить,коли останнє слово за роботодавцем, якщо вони вже всі грошики розділили між собою, тільки обнадіюєте простих людей,які жили за рахунок тільки роботи.
Лариса
08.07.2022
А президент взагалі думає підписувати закон чи щось нове вигадують? Літо швидко закінчиться і що потім?
Іванна
11.07.2022
Чому ще не підписаний президентом законопроект про відпустку вчителям56 календарних днів? Сьогодні уже 11 липня.
Залишити коментар:
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
40
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.