Нашi сайти:

Затверджено механізм зарахування благодійних коштів для надання одноразової допомоги постраждалим громадянам і переселенцям

Для зарахування коштів (у національній та іноземній валюті) від фізичних та юридичних осіб, благодійних організацій та міжнародних фінансових інституцій будуть відкриті рахунки для Мінсоцполітики у ПАТ «Укрексімбанк», на які можна буде переказувати грошову допомогу для постраждалих громадян і переселенців.


Згідно з рішенням Уряду, для розподілу благодійних коштів буде утворено Центральну комісіюпри Мінсоцполітики, до складу якої увійдуть представники ще восьми відомств – Міністерства фінансів,Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства внутрішніх справ, Міністерства освіти і науки,Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерстваохорони здоров’я, Державної служби з надзвичайних ситуацій і Державної казначейської служби.

Центральна комісія затверджуватиме розміри одноразової допомоги та розподілятиме кошти міжобластями за їхніми заявками. Мінсоцполітики здійснюватиме відповідні перерахування обласниморганам соціального захисту населення.

Щоб одержати одноразову грошову допомогу постраждалим і переселенцям необхідно будезвернутися з заявами до структурних підрозділів обласних державних адміністрацій із питаньсоціального захисту населення за місцем реєстрації проживання або перебування.

Після відкриття банківських рахунків, на які можна буде переказувати кошти для допомогипостраждалим громадянам та переселенцям, їхні реквізити будуть повідомлені додатково.

За матеріалами ПРЕС-СЛУЖБИ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі