Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.03.20
25680 1
Друкувати
Обране

«Антикоронавірусні» закони: вивчаємо та застосовуємо

На жаль, хворих на коронавірус зафіксовано вже й в Україні. Починаючи з 12 березня 2020 року Уряд запровадив на всій території України карантин для запобігання поширенню цього вірусу. 17 березня Верховна Рада прийняла цілу низку законів, які мають сприяти активній боротьбі з поширенням коронавірусу. Сьогодні ми розглянемо ті з них, які безпосередньо торкнулися роботодавців та їх працівників.


З 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України оголошено карантин. Нормативне підґрунтя — постанова КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 р. № 211*.

Постановою КМУ від 16.03.2020 р. № 215 до цієї постанови були внесені зміни та доповнення.

Про те, як призупинити роботу підприємства на період карантину або ж перевести працівників на роботу вдома, читайте у статті «Карантин: як уберегти працівників від коронавірусу» // спецвипуск «Оплата праці + Кадровик», 2020, № 6/1.

Починаючи з 12 березня наші діти не ходять до садочків та шкіл. Підказки про те, якими трудовими гарантіями можуть скористатись працівники, яким ні з ким залишити своїх дітей в умовах карантину, ви можете ознайомитися у статті «Карантин і трудові гарантії для працівників, які мають дітей» // спецвипуск «Оплата праці + Кадровик», 2020, № 6/1.

А зараз ми розглянемо ті зміни, які нам приготували законотворці у так званих антикоронавірусних законах:

• Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 р. № 530-IX (далі — Закон № 530);

• Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 р. № 533-IX (далі — Закон № 533).

Які ж нові норми законодавства ми повинні застосовувати вже зараз щодо зарплатних питань.

Відпустка без збереження зарплати

Законом № 530 внесено зміни до ст. 26 Закону про відпустки. У чому полягає їх суть? Зараз розберемося. Нагадаємо, що до цих змін у відпустку без збереження зарплати у зв’язку з карантином за своїм бажанняммогли піти матері або інші особи (батько дитини, баба, дід), для догляду за дитиною віком до 14 років на період оголошення карантину. Підстава — п. 31 ст. 25 Закону про відпустки. Як бачимо, таку відпустку за своїм бажанням могло узяти обмежене коло працівників — працівники з дітьми. Так, звичайно, якщо працівник підпадає під якусь пільгову категорію осіб, зазначену в ст. 25 Закону про відпустки, то він може взяти за своїм бажанням відпустку без збереження зарплати на іншій підставі. Це стосується, наприклад, працівників — пенсіонерів за віком, працівників з інвалідністю.

Для усіх інших працівників ст. 26 Закону про відпустку передбачала можливість виходу у відпустку без збереження зарплати за згодою сторін на термін, обумовлений угодою між працівником та роботодавцем, але не більше 15 календарних днів на рік. Тобто термін такої відпустки був обмежений — не більше 15 календарних днів на рік.

Наразі Законом № 530 внесено зміни до ст. 84 КЗпП та ст. 26 Закону про відпустки. Ними передбачено, що у разі встановлення КМУ карантину відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 р. № 1645-III термін перебування у відпустці без збереження зарплати не включається у загальний строк, установлений частиною першою ст. 26 Закону про відпустку.

Що означають ці зміни?

Будь-який працівник за угодою сторін може взяти відпустку за свій рахунок на період карантину, встановленого КМУ. Ще раз нагадаємо, що наразі на території України Кабміном визначений період карантину з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

Але його можуть продовжити. При цьому дні такої відпустки, які припадають на вказаний період (з 12 березня до 3 квітня 2020 року), зараховуватися у 15 календарних днів не будуть.

Тобто надалі працівник після закінчення карантину зможе також скористатися відпусткою без збереження зарплати строком на 15 календарних днів.

Маємо попередити роботодавців та працівників про два нюанси при наданні такої відпустки.

1. Відпустка за свій рахунок, яка надається згідно зі ст. 26 Закону про відпустки, — це відпустка за угодою сторін. Тобто якщо працівник не згоден в неї піти, роботодавець не має права його відправити у таку відпустку.

2. Листок непрацездатності, який припадає на період відпустки без збереження зарплати, не оплачується! Це зазначено у ст. 23 Закону про соціальне страхування та п. 3.15 Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13 листопада 2001 р. № 455 (далі — Інструкція № 455).

Виняток — листок непрацездатності, виданий у зв’язку з вагітністю та пологами. Він оплачується у будь-якому випадку.

Режим роботи

Не оминув Закон № 530 й питань режиму роботи підприємств, установ та організацій на період установлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби. У Прикінцевих положеннях Закону № 530 передбачено, що на період карантину роботодавець може доручити, в тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором, вдома, а також надавати працівнику, у тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, за його згодою відпустку.

Крім того, власником підприємства, установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режим роботи органів, закладів, підприємств, установ та організацій, зокрема, щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб. Інформація про такі зміни повинна доводитися до відома населення з використанням вебсайтів та інших комунікаційних засобів.

Тобто на період карантину усі підприємства, установи та організації, у тому числі державні органи та органи місцевого самоврядування, повинні створити умови для переведення працівників на дистанційну роботу (вдома) або організувати позмінну роботу.

До речі, наказом НАДС від 13.03.2020 р. уже внесено зміни до Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом НАДС від 03.03.2016 р. № 50. Вони як раз передбачають можливість за ініціативою держслужбовця і згодою його безпосереднього керівника виконувати завдання за посадою за межами адміністративної будівлі держоргану, тобто вдома.

Доплати медпрацівникам

Законом № 530 доручено КМУ встановити:

• додаткові доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті ліквідацією захворювання серед населення на коронавірусну хворобу, у розмірі до 200 % зарплати на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби, до завершення виконання таких заходів;

• доплати до заробітної плати окремим категоріям працівників, які забезпечують життєдіяльність населення.

Тобто повинна з’явитися відповідна постанова КМУ.

Зауважимо, що до цієї норми багато запитань:

• який конкретний розмір цієї доплати?

• яким окремим категоріям працівників, що забезпечують життєдіяльність населення, будуть встановлені доплати?

• до якого розміру зарплати будуть нараховуватися ці доплати?

Адже зазвичай, доплата нараховується на посадовий оклад.

Отже, сподіваємося, що усі ці питання будуть ураховані у відповідних постановах КМУ. Тож чекаємо.

Новий страховий випадок для лікарняних

Законом № 533 внесені зміни до Закону про соцстрахування. По суті, встановлено додатковий страхового випадку, за яким надаватиметься допомога по тимчасовій непрацездатності.

Допомога по тимчасовій непрацездатності буде надаватися також на період перебування в спеціалізованих закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій. Це зазначено у п.п. 51 ст. 22 Закону про соцстрахування.

Наразі офіційних роз’яснень щодо цих змін ще немає. Припускаємо, що йдеться про видачу лікарняних листків здоровим працівникам, які контактували із хворими та можуть бути носіями інфекції. Зараз багато наших співвітчизників повертаються з інших країн. І вони повинні бути на самоізоляції під наглядом лікаря чи у спеціалізованих закладах охорони здоров’я. Скоріш за все,для них буде передбачена видача таких лікарняних листків.

Допомога по тимчасовій непрацездатності у цьому випадку виплачуватиметься так само, як при звичайній хворобі, — з шостого дня непрацездатності. Але розмір такої допомоги становитиме 50 % середньої зарплати (доходу) незалежно від страхового стажу.

Для запровадження цих нових норм Закону про соцстрахування потрібні зміни до:

• Інструкції № 455 — щодо можливості видачі таких лікарняних листків;

• наказу № 532** — щодо форми листка непрацездатності. У першу чергу у перелік причин непрацездатності треба додати нову причину. Адже нам із вами треба чітко знати, як такий листок оплачувати. За новою причиною — це 50 % середньої зарплати незалежно від страхового стажу.

** Наказ МОЗ, Мінпраці, Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України «Про затвердження зразка, технічного опису листка непрацездатності та Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності» від 03.11.2004 р. № 532/274/136-ос/1406.

Законом № 533 доручено Кабміну невідкладно привести підзаконні акти у відповідність із цим Законом. Дуже сподіваємося, що також будуть внесені зміни до Порядку № 440***. Адже норм щодо оплати лікарняного листка за новим страховим випадком у розмірі 50 % середньої зарплати незалежно від страхового стажу у Порядку № 440 поки що немає.

*** Порядок оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві, за рахунок коштів роботодавця, затвердженого постановою КМУ від 26.06.2015 р. № 440.

Вочевидь, лікарняний листок повинен оплачуватися однаково як за рахунок ФСС, так і за рахунок роботодавця — 50 % середньої зарплати. Отже, нас із вами очікує багато нових законодавчих та нормативних актів. Ми тримаємо руку на пульсі й будемо інформувати вас про всі зміни.

Міцного здоров’я!

Руда Тетяна, шеф-редактор, t.rudaya@id.factor.ua

ОПЛАТА ПРАЦІ БЕРЕЗЕНЬ, 2020/№ 6

 

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


коментарі
(1)
Тетяна
30.03.2020
Які документи потрібно надати бабусі для отримання відпустки за власний рахунок на період карантину внука? Як і у більшості українців склалась така ситуація де батьки дитини працюють та проживають в Обласному центрі, в садок влаштувати дитину за місцем проживання батьків неможливо у зв’язку з відсутністю місць, внук проживає разом з бабусею в селі(тобто бабуся допомогає, доглядає за онуком), дитина відвідувала садочок в селі(за місцем проживання бабусі), на данний час садок на карантині. Просимо надати рекомендації щодо права на відпустку без збереження заробітної плати на період карантину із зазначенням нормативно-правових документів якими визначається таке право для бабусі. P.S. жодних статусів дитина немає (типа тимчасової опіки, тощо). Заздалегідь вдячна за відповідь.
Залишити коментар:
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн