Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
7492 0
Друкувати
Обране

Підстави для звільнення з посад заступників голів місцевих державних адміністрацій

Згідно з частинами другою та третьою статті 10 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (далі - Закон) перший заступник та заступники голови обласної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою обласної державної адміністрації за погодженням із Кабінетом Міністрів України. Перший заступник та заступники голови районної державної адміністрації призначаються на посаду та звільняються з посади головою районної державної адміністрації за погодженням з головою обласної державної адміністрації.


Перші заступники та заступники голів місцевих державних адміністрацій заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 39 Закону голови місцевих державних адміністрацій призначають на посади та звільняють з посад своїх заступників, керівників структурних підрозділів відповідно до статей 10 та 11 цього Закону.
Керуючись вищевикладеним вважаємо, що в даному випадку підставою для звільнення з посад заступників голів місцевих державних адміністрацій є пункт 9 частини першої статті 36 Кодексу законів про працю України, відповідно до якого підставою для припинення трудового договору є підстави, передбачені іншими законами.

Лист Мінсоцполітики від 14.06.2019 р. N 921/0/206-19

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд