Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Оксана Кучерова
юристка ТОВ «ФАКТОР-МЕДІА»
ifactor
Якими будуть трудові штрафи у 2024 році? Чи збільшиться їх розмір? Коли до вас зможе завітати Держпраці? І головне – чи будуть штрафи під час війни? Про все це і не тільки – далі у відео.
Мабуть, всі вже чули про зміни в оформленні відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами. Умовно назвемо її декретною відпусткою. Тож у цьому відео розберемо ваші запитання щодо вагітних працівниць.
На календарі вже грудень. Отже, час готуватися до Різдва та Нового року. Чи будуть ці дні робочими днями і чи обов’язково їх робити робочими? Чи можна залишити їх неробочими? Якщо можна, то які накази потрібно видати підприємству? Відповідаємо на ваші запитання у цьому відео.
У вас є мобілізований працівник? А чи знаєте ви чи можна його звільнити? Чи можна призупинити з ним дію трудового договору? Чи можна виплатити йому грошову компенсацію за невикористані відпустки? Чи можна оплатити електронний листок непрацездатності мобілізованого працівника? Відповіді на ці та інші питання дивіться далі у відео.
Рада прийняла в цілому законопроєкт № 8313, який вносить суттєві зміни у порядок надання відпусток працівникам. "З коли" діють нові правила? І як тепер надаватимуться відпустки? Дивіться далі у відео.
На жаль, тема нашого відео сьогодні доволі сумна. Проте, саме з питаннями щодо допомоги на поховання пенсіонерів останнім часом до нас стали часто звертатися наші підписники. Тож давайте розбиратися як її отримати.
З 12.09.2023 змінено правила обчислення суми компенсації за невикористані дні відпустки. Ми направили запит Мінекономіки, в якому просили пояснити порядок обчислення середньоденної зарплати на конкретному прикладі.
Надання відпусток сумісникам чомусь завжди викликає багато запитань у роботодавців. Особливо з урахуванням величезної кількості міфів, якими обросли такі відпустки. Тож сьогодні будемо їх розвіювати. До вашої уваги наша постійна рубрика: запитували – відповідаємо.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×