Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Світлана Вежичаніна
експерт з фінансових питань журналу «Бюджетна бухгалтерія»
ifactor
Акумулятор службового «залізного коня» вичерпав свій ресурс. Його треба замінити на новий. Але як правильно це оформити та відобразити в обліку? Що робити зі старим, відпрацьованим акумулятором? А ще цікавіше: як правильно надалі обліковувати новий? Про це й не тільки — у нашій статті.
Сейфи — металеві, вогнестійкі та протизламні. Такі, вочевидь, є в кожній установі. Одні й досі служать вірою та правдою, а інші — похмуро стоять у кутку і лишень збирають пил. Час позбутися сталевих «велетнів», які відпрацювали своє. Але як правильно їх списати? Чи обов’язково здавати списані сейфи спеціалізованому підприємству? Як оформити та відображати в обліку передачу сейфів? І найцікавіше: на які цілі можна використовувати отримані від реалізації кошти? Відповіді на ці запитання — у нашій статті.
Як відобразити в обліку витрати на розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приміщення: як витрати звітного періоду, віднести на збільшення первісної вартості об’єкта, що ремонтується, чи взагалі обліковувати як окремий об’єкт?
Як правильно списати старі меблі в бюджетних установах? Необхідно їх утилізувати чи можна просто спалити, використати як дрова чи залишити для ремонту інших меблів? Розберемося разом.
Як правильно в обліку відобразити передачу автомобіля, який перебуває у комунальній власності, для потреб ЗСУ в умовах воєнного стану? (запитання учасника групи Facebook «Спільнота бухгалтерів бюджетних установ»)
Як оформити передачу в ремонт комп'ютерної техніки та оргтехніки, а потім її повернення з ремонту?
Як документально оформити списання непридатної для подальшого використання комп’ютерної техніки та оргтехніки (комп’ютери, принтери, блоки живлення)? (запитання учасника групи Facebook «Спільнота бухгалтерів бюджетних установ»)
Які документи необхідно подати до органів Казначейства при зміні керівника бюджетної установи?
Чи можна укласти договір про повну матеріальну відповідальність із заступником начальника фінансового управління?
Як правильно відобразити на субрахунках обліку повернення коштів (перерахунок) від теплопостачальної організації за минулий рік? Ці кошти підлягають поверненню до бюджету. Чи необхідно у такому разі проводити відновлення касових видатків?
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×