Информация по теме "" | Публикации по тегу
buhgalter.com.ua
01.11.20
90 0
Распечатать
Избранное

Як змінилися ціни на ремонтні та будівельні роботи під час карантину

Режим карантину через пандемію COVID-19 залишив відбиток на всіх сферах життя. Постраждали й ремонтно-будівельні компанії. Знизився попит на ремонтні послуги через заборону проводити роботи підвищеного шуму в багатоповерхівках, і більшість ремонтів у житлових комплексах зупинені на невизначений час.


Багатьох людей цікавить питання, чи зміняться ціни на ремонтні роботи та матеріали під час карантину. Спробуємо розібратися з актуальними тенденціями.

Ціни на будівельні матеріали

Основною тенденцією на ринку будівельних матеріалів є збільшення цін на всі товари, вартість яких формується в іноземній валюті. Зростання курсу долара та євро сприяє росту цін на імпортні товари. Впливає на їх вартість і подорожчання доставки з інших країн.

Товари вітчизняного виробника мають різну цінову динаміку. Позиції, які  містять у складі імпортні компоненти, дорожчають, бо виробник закуповує ці інгредієнти за кордоном. Товари, не прив'язані до імпортної сировини, залишаються за ціною такими ж, як і до карантину. Виробники можуть відмовитися від прибутку, щоб забезпечити підприємство замовленнями. При закупівлі матеріалів для ремонту зверніть увагу на товари українського виробника. Бажано купувати те, що є в наявності на складі — інакше можете не дочекатися потрібного товару.

Сьогодні виробники та постачальники намагаються розпродати товар, який зберігається на складах. Це — можливість купити необхідні матеріали зі знижкою. Найближчі півроку їхня вартість буде зростати, як і щороку з настанням літа — сезону ремонтів. З наступної осені прогнозують подорожчання не лише матеріалів, а й цін на ремонтно-будівельні послуги, що буде пов'язано з інфляцією та змінами курсів валют.

        Чи змінилися розцінки на послуги у період карантину?

У сфері послуг також спостерігаються зміни. Вже сьогодні гостро відчувається нестача кваліфікованих спеціалістів і робітників, які виконують чорнові роботи.

У Львові багато працівників у сфері надання ремонтних послуг приїздять з області чи прилеглих регіонів Західної України. Через карантинні обмеження на громадський транспорт виникають складнощі з приїздом на роботу. Більшість змушена користуватися автотранспортом, що потягло збільшення витрат робітників. Відповідно, люди змушені збільшувати розцінки на свої послуги.

Під час карантину багато приїжджих працівників змушено повернулися додому, тому сьогодні є певний дефіцит професіоналів вузьких спеціальностей. Кваліфіковані ж спеціалісти виїжджають на роботу до Європи у пошуках вищих зарплат.

Ці обставини говорять про те, що ціни на послуги під час карантину можуть збільшитися. Однак спостерігається і зниження фінансових можливостей замовників, тому з підвищенням цін ремонтні бригади ризикують залишитися без роботи.

Скільки коштуватимуть ремонтні роботи у Львові>

Загальна вартість сучасного ремонту квартири залежатиме від багатьох факторів:

  • стану помешкання та обсягу необхідних робіт;
  • обраних матеріалів: у різних виробників розрізняється не лише якість, а й ціна на продукцію;
  • особистих побажань замовника.

В середньому за розробку дизайну та добір спеціалістом матеріалів доведеться заплатити 20–25 доларів за квадратний метр. Ремонтні роботи обійдуться в 150–200 доларів за квадратний метр.

0
0
0
0
0
0

env_icon Наш сайт полезен для вас?

Получайте первыми актуальности новости! env_icon

Подписаться на актуальную рассылку для бухгалтера бюджетного учреждения

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
(0)
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Ваше имя
Комментарии
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
bcom.clean_site_text
Вимкнути на 10 секунд