Информация по теме "" | Публикации по тегу

Первичная документация

В Україні відносно нещодавно були внесені на законодавчому рівні правила роботи з криптовалютою , тому запроваджено певне оподаткування, яке регулюється залежно від розміру обороту, загальних умов застосування тощо. На даний момент попит на крипту стрімко зростає та розвивається, тому оподаткування вважається важливим параметром для регулювання діяльності та виключення шахрайських дій у результаті виконання фінансових операцій. Але для правильної роботи з криптовалютою потрібно вивчити основні правила, визначитися з існуючими варіантами монет, проконсультуватися з фахівцями з приводу інструментів для торгівлі і так далі.
01 сентября 2021 года вступил в силу новый ДСТУ 4163:2020, регламентирующий оформление организационно-распорядительных документов.

  Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
  pw-image
  Читайте сайт за ціною чашки кави
  Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
  Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  60
  грн/
  місяць
  Вже передплатили? Увійти
  Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
  ic-acc-pay
  ×