Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Андрій Мацокін
Експерт з питань державної служби та місцевого самоврядування
ifactor
Перш ніж розглянути питання можливості проведення перевірок в закладах освіти нагадаємо одну норму, яку визначає Конституція України у ч. 2 ст 19 : «Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України». Цю норму ми не дарма згадали. Вона визначає правовий порядок дій будь-яких державних органів та їх посадових осіб, зокрема тих, які уповноважені на здійснення перевірок.
31 березня завершується перехідний період, під час якого в Україну можна було завозити гуманітарну допомогу, використовуючи паперові декларації. З 1 квітня завезти гуманітарну допомогу до України буде можливо лише з використанням Автоматизованої системи реєстрації гуманітарної допомоги, нагадує Міністерство соціальної політики України
Чи потрібно затверджувати окрему номенклатуру справ для військової адміністрації населеного пункту? Чи можливо скористатися номенклатурою ради та її виконавчого комітету?
Посадова особа відділу соцзахисту міської ради є депутатом цієї ради. Вона, здійснюючі повноваження на посаді, приймає у документи жителів громади, рішення за якими виносяться на розгляд сесії селищної ради та її постійних комісій. Чи є тут конфлікт інтересів у працівника під час голосування?
На період увільнення працівника (мобілізація) в органі місцевого самоврядування беремо без проведення конкурсу нового працівника за строковим трудовим договором. Чи буде новий працівник посадовою особою, чи потрібно йому приймати присягу, встановлювати ранг?
Селищна рада хоче поставити в старостинському окрузі банкомат. Чи правомірно буде здати частину приміщення старостату в оренду під банкомат?
14 лютого 2024 року Конституційний Суд України (далі КСУ) розпочав розгляд конституційної скарги Оксани Бухтоярової, члена Дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Закарпатської області (далі – КДКА) щодо конституційності деяких положень Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі – Закон).
Коли вводиться в дію штатний розпис державного органу якщо результати класифікації посад було погоджено у 2023 році?
До 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 рік. Давайте подивимося хто є суб’єктом декларування і має подати «щорічну» декларацію за звітний 2023 рік.
Урядовий проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку» (№10449 від 30.01.2024) https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/43604 пройшов перше читання в  парламенті.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×