Информация по теме "" | Публикации по тегу
02.05.24
76 0
Распечатать
Избранное

Як і де зберігати криптовалюту: вибір сховища

У сучасному світі криптовалюти стають дедалі популярнішими. Тому багато інвесторів серйозно замислюються про те, де зберігати криптовалюту. Криптовалюта – це цифрова валюта, яка працює на основі технології блокчейн. Вона не контролюється центральними банками та урядами, що робить її привабливою для багатьох користувачів. Однак, як і будь-яка інша форма грошей, цифрові гроші вимагають правильного зберігання, щоб забезпечити їхнє збереження і доступність.

У цій статті, спільно з сайтом cryptonisation.com, ми розберемо докладніше, де краще зберігати криптовалюту. Існує кілька способів зберігання: 

 1. Криптогаманець. Це найпоширеніший спосіб зберігання грошей. Існує безліч різних гаманців, які можна використовувати для зберігання валют, включно з мобільними, десктопними та апаратними. Кожен із цих типів має свої переваги та недоліки.
 2. Біржа. Деякі люди вважають за краще зберігати свої цифрові заощадження на біржі. Біржі надають можливість здійснювати такі операції: купівля, продаж та обмін. Однак самі вони також є потенційною ціллю для хакерів, тому важливо обрати надійну біржу.

Вибір місця для зберігання

Вибір місця для зберігання грошей залежить від кількох чинників: 

 1. Рівень безпеки. Криптовалютні сховища можуть бути різних типів: гарячі, холодні й апаратні. 
 • гарячі під'єднані до інтернету і забезпечують швидкий доступ до коштів, але вони більш вразливі до злому;
 • холодні не під'єднані до мережі та забезпечують високий рівень безпеки, але доступ до них для транзакцій може бути повільнішим;
 • для більш надійного збереження тих самих біткоїнів використовують апаратні гаманці, які являють собою фізичні пристрої для зберігання приватних ключів і забезпечують високий ступінь захисту. 
 1. Зручність використання. Вибір криптогаманця має відповідати вашим потребам і рівню досвіду. Якщо ви новачок у світі цифрових валют, то краще почати з простого і зручного сховища, яке пропонує базові функції. Більш досвідчені користувачі можуть вибрати більш просунуті додатки з розширеними можливостями. Крім того, не кожен криптогаманець дає змогу поповнювати його з картки та виводити гроші на картку. Під час вибору враховуйте це.
 2. Підтримка різних криптовалют. Деякі сховища підтримують тільки певні види монет і токенів, тоді як інші пропонують широкий спектр активів. Переконайтеся, що обраний вами додаток підтримує потрібні вам валюти.
 3. Репутація та надійність. Перед вибором криптогаманця проведіть дослідження його репутації та відгуків користувачів. Надійні програмні забезпечення зазвичай мають хорошу репутацію і надають високий рівень захисту від злому.
 4. Сумісність із платформами. Якщо ви плануєте використовувати валюту на різних платформах, переконайтеся, що ваше сховище сумісне з ними.
 5. Можливість відновлення доступу. У разі втрати або пошкодження пристрою з приватними ключами, важливо мати можливість відновити доступ до своїх коштів. Деякі додатки пропонують функцію відновлення, яка дозволяє відновити доступ за допомогою seed-фрази.
 6. Вартість і комісії. Різні криптогаманці можуть стягувати плату за їхнє використання або різні комісії за транзакції та зберігання коштів. Враховуйте ці витрати під час вибору сховища.
 7. Безпека та конфіденційність. Додатки повинні забезпечувати високий рівень безпеки та конфіденційності. Для того, щоб забезпечити безпечність та конфіденційність транзакцій, рекомендується використовувати некастодіальні криптогаманці.
 8. Доступність. Переконайтеся, що обраний гаманець доступний у вашому регіоні та підтримує необхідні мови.

Висновок

Вибір того, як зберігати криптовалюту, залежить від ваших потреб і рівня ризику, який ви готові прийняти. Важливо пам'ятати, що безпека – це ключовий фактор при зберіганні криптовалюти. Рекомендується використовувати надійні криптогаманці, дотримуватися запобіжних заходів під час використання бірж і регулярно робити резервні копії даних. Також варто враховувати, що законодавство в галузі криптовалют постійно змінюється, тому важливо стежити за новинами і змінами в цій сфері.

Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этомКомментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×