Информация по теме "" | Публикации по тегу
19.09.23
1630 0
Распечатать
Избранное

Що потрібно знати про процесори — цікаві факти та міфи

Процесори дуже часто асоціюються з комп'ютерами. Він є головним електронним блоком, що виконує машинні інструкції. Іншими словами можна сказати, що це ніби “мозок” техніки, який “дає життя техніці”.

 Саме завдяки процесорам техніка працює та виконує свої функції. Вони використовуються у найрізноманітніших сферах. Наприклад, завдяки мікропроцесорам стало можливо стежити за порядком у будинку. Вони використовуються навіть у дрібних домашніх гаджетах.

Загроза повстання машин?

Одним з найпоширеніших міфів є те, що процесори це основна причина, що призведе до повстання машин. Але це не стосується азартних машин, оскільки ігрові автомати від 1 гривні безпечні та повстати проти людей не зможуть. Слід зазначити, що міф щодо повстання машин виник задовго до того, як з’явилися перші комп'ютери. Перш за все ця думка заклалася у мозок людей через п’єсу чеського драматурга, у якій було записано можливу загрозу для існування людей через винахід роботів.

Навіть у сучасному суспільстві не виключається така ймовірність. Але зараз цю теорію описано зовсім в інших тонах. Штучний інтелект вже існує і розвивається. Це комп'ютерні програми й системи, які здатні:

  • навчатися;
  • адаптуватися;
  • аналізувати дані, використовуючи методи машинного навчання.

Вони можуть розробляти алгоритми та відстежувати тенденції для покращення різних аспектів життя, включаючи рекламні алгоритми в соціальних мережах, чат-боти для спілкування з користувачами і процесори зі штучним інтелектом, що використовуються у різних сферах бізнесу. Ці технології допомагають покращити ефективність та зручність обслуговування користувачів та вирішувати складні завдання, що раніше вимагали багато ручної роботи.

Загроза для людства є фікцією. Насправді використання штучного інтелекту спрямоване на підвищення ефективності і продуктивності, і воно абсолютно безпечне для користувачів. До того ж ці технології створено з метою надання людям додаткового часу та можливостей для розвитку та творчості.

Забезпечення безпеки процесором

Питання забезпечення безпеки даних стало особливо актуальним у світлі зростаючої кількості кібератак. Ці загрози мають різноманітні форми, від фішингу, коли користувачі заманюються підробленими посиланнями, до цілеспрямованих кібератак на підприємства з метою завдання їм збитків, включаючи злам реєстрів з особистими даними громадян.

Один зі способів захисту ваших даних на комп'ютері - використання вбудованих функцій безпеки процесорів. Технологія AMDiPRO може бути корисною у цьому відношенні, пропонуючи опції, які можуть бути використані компаніями та організаціями будь-якого розміру для захисту даних від подібних загроз.

На початку пандемії коронавірусу, коли багато офісних працівників перейшли на віддалену роботу, стало очевидним, що цей режим роботи має негативний вплив на кібербезпеку корпорацій. Співробітники використовували свої ноутбуки в домашніх мережах, які не завжди були належним чином захищені, і це створювало ризик злому та витоку конфіденційної інформації компаній.

0
0
0
0
0
0
Заметили ошибку? Выделите ее и нажмите Ctrl+Enter, чтобы уведомить нас об этом



Комментарии
0
Какая удача - вы можете стать первым, кто прокомментирует этот материал.
Оставить комментарий:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
70
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×